Er is gevolg gegeven aan de oproep voor een extra bijdrage, en hoè! In april 1985 rolde er uit de ABURA-potjes 172,41 Sindsdien is de maandopbrengst weer wat teruggelopen(gemiddeld gedurende mei t/m december: 46,81) Er is nu een tekort van 6,89. Voor het nieuwe jaar hopen we dat alle kinderen met alle andere goede voornemens ook maande lijks aan de kwartjesdag zullen denken. Van ABURA hebben we enige maanden geleden een jaarlijks verslag ontvangen, waaruit bleek dat het hem goed ging en dat onze hulp daartoe ook heeft bijgedragen. Vrijwel de gehele bijdrage komt rechtstreeks ten goede aan de kinderen in Uganda; een groot deel voor ABURA en de rest voor alle kinderen die (nog) niet geadop teerd zijn. De oudervereniging. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- ATTENTIEATTENTIE! ATTEOTIE!^ De grote schoonmaakbeurt van onze kerk voor Kerstmis vindt plaats op DINSDAG 17 DECEMBER. Graag een grote opkomst van vrijwilligsters zodat op één morgen alles klaar komt. Tot dinsdag a.s. Voor koffie wordt gezorgd!! Er is een kindeke_geboren Over een paar weken zullen wij dit lied weer ten overvloede kunnen beluisteren in onze kerken, op T.V, en radio. Zoals het kertstkind een Godsgeschenk, het grootste Godsgeschenk voor heel de wereld was, zo hebben ook Piet en Hennie van Dijck- Willems, Kloosterstraat 15, de geboorte van hun tweede kind er varen als een Godsgeschenk voor hun gezin. BRANDY is er weer even welkom, hartelijk welkom, als KEVIN, en mag dus ook rekenen op 'n grote liefde en 'n warme geborgenheid. Alles wat een kindje nodig heeft om op te groeien als een ge lukkig mens. Zij zijn er zich ook van bewust dat God hun dit kind heeft toevertrouwd om het voor Hem op te voeden, daardoor willen zij Brandy door de doop ook onder de bijzondere bescher ming van God stellen en op de veilige weg van Christus plaatsen. Piet en Hennie, van harte proficiat met jullie tweede kind, met jullie dochter Brandy. Moge Brandy gezond en gelukkig opgroei en temidden van jullie, en een heerlijke en gelukkige toekomst tegemoetgaanOok wij roepen Brandy een hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap en hopen dat zij zich later thuis en gelukkig mag voelen in onze parochiegemeenschap. Uw pastoor. _o_o_o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3