7 sept Gezinsfietstocht 25 en 50 km. T.W.C. Oostrum. Star ten tussen 10.00 en 14.00 uur 11 sept Informatie over inmaken jams en vruchtensap, L.V.B. 20 sept Jeugdtoernooi Oostrum, T.W.C. Oostrura 25 sept Excursie rozenkwekerij 27 en 28 sept Uitwisseling de Kroon Wissekerke, T.W.C. Oostrum 30 sept Groenten en fruit, L.V.B. en O.V.B. 13 okt Lezing criminaliteit, L.V.B. 15 nov. Feestavond T.W.C. Oostrum 20 dec Koppelcross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum 21 dec Cyclecross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MEDEZEGGENSCHAPSRAAD MARIABAS ISSCHOOL_00STRUM Geachte ouders, Sinds december 1984 hebben wij op onze school een MEDEZEGGEN SCHAPSRAAD. In deze raad hebben zitting: vier afgevaardigden van de ouders en vier afgevaardigden van het personeel van de school. Indertijd had onze school al regelmatig een vergadering waaraan alle geledingen deelnamen. Dit waren: Bestuur, Ouder vereniging en Team. Om onnodig en soms dubbel vergaderen te voorkomen, werd indertijd besloten om de Medezeggenschapsraad vergadering te combineren met de Geledingenvergadering. Dit functioneert naar wens. Vanuit de ouders is de vraag geko men of de geledingen-vergadering openbaar is.. De voltallige geledingen-vergadering heeft daarop het volgende besloten: De geledingen-vergadering wordt gesplitst in twee delen; te weten: 1. De Medezeggenschapsvergadering welke openbaar moet zijn. 2. De geledingenvergadering welke niet openbaar is. De geplande data voor de Medezeggenschapsraad-/ geledingenver gadering zijn voor 1985/1986: 27 maart 1986 20.00 uur in het schoolgebouw 24 juni 1986 20.00 uur in het schoolgebouw Voor de volgende schooljaren zullen de vergaderdata bekendge maakt worden in het bekende vergader-overzicht in dit week blad. DE MEDEZEGGENSCHAPSRAAD -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8