Nietemin willen wij langs deze weg een beroep doen op diegenen van wie wij nog geen vrijwillige bijdrage mochten ontvangen, om alsnog hiervoor te zorgen. Ook wij realiseren ons dat het tegenwoordig voor velen een dure en ook wel eens een heel moei lijke tijd is. Ook onze parochie wordt regelmatig geconfron teerd met stijgende kosten; in dat verband is een verwijzing naar energiekosten, verwarming en electriciteiten onderhoud voldoende duidelijk. In verband met afsluiting van het boekjaar, het is alweer de cember, verzoeken wij U vriendelijk Uw vrijwillige bijdrage voor eind van het jaar te voldoen. Dat kan door overboeking ten gunste van de bankrekening Adm. Gezinsbijdragen bij de Rabobank te Oostrum; bankrekeningnummer: 14.00.01.832; postgiro van de bank: 102.65.67; ofwel door Uw bijdrage per enveloppe te deponeren in een speciaal hiervoor bestemde of ferblok achter in de kerk. Bij voorbaat vriendelijk bedankt voor Uw medewerking en steun. Namens de Financiële Kommissie. Administratie Gezinsbijdragen. AGENDA 1985 5 dec 7 dec 10 dec. 12 dec. 12 dec. 12 dec 15 dec. 16 dec. 17 dec. 18 dec. 19 dec. 21 dec. 22 dec 29 dec. 1986 3 en 4 jan. 8 jan 9 j an 11 jan. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal Harmonie, oud papier ophalen Vergadering werkcomité Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal Harmonie, bestuursvergadering Informatie-demonstratie over snacks-vlees en vlees waren, L.V.B. Harmonie, deelname aan Ensembledag in Wanssum Ledenvergadering 00Z0 (café Vermeulen) Kerstviering, O.V.B. Kerstviering, Vereniging van Ouderen Kerstviering, L.V.B. Koppelcross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum Cyclecross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum Jeugd Play-Back-Show Zitting Karnavalsvereniging "De Karklingels" Interne-vergadering Oudervereniging 20.00 uur Gezinsdag, L.L.T.B. Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging "De Karklingels" 6 -O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6