KERKDIENSTEN O.L.VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 7-15 december Zaterdag 19.00 u. Zondag Maandag Dinsdag 08.30 U. 10.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-PeetersPiet Dupont Sjang Joosten, overl. ouders Achten-Verdijk Lei Janssen Overl. ouders Camps-Woltersoverl. ouders Hulsman-Jansen (Gem. Koor). Jan Nooijen Gest. Jaard. Hubertus Janssen en Wilhelmina van Dijk Tot intentie Vermeulen-Morrees Mevr. Rutten (Maashees) Piet Arts Gerrit Reintjes, Jan Loonen, Sjang Joosten, Jeu Arts, Cor Aben, Antonia Linders-Hendriks ondag 08.30 u. 10.00 u. Paul BovendeerdtErwin Achten, Jos Wilms, Marco Arts Eduard Camps, Benoit van Osch, Marcel Nel len, Steijn Bus. Esther Litjens, Noortje van GochAnita van Limbeek, Annemiek Raedts Tweede zondag van de Advent De boetepredikant St. Jan de Doper roept op tot bekering, anders denken, anders praten, anders doen. Het rijk van God (en daar bouwen we nu, hier, op aarde aan.') is niet gereserveerd voor een bepaalde groep mensen. Daar is plaats voor iedereen, ook voor de mens, die zo vreemd doet. Trouwens de mens, die zo vreemd doet, kan ik best zelf zijn. Dat komt er van, als je je zelf niet laat kennen....! De bekering, die St. Jan van ons vraagt, bestaat hierin, dat wij bruggen van liefde slaan naar elkaar. Dan mogen we in hoop leven Uw Pastoor. R.K.Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum GEZINSBIJDRAGEN 1985 Met voldoening en dankbaarheid mogen wij vaststellen dat reeds velen zijn/haar vrijwillige kerkbijdrage voor 1985 hebben vol daan O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-OO-O-O-O-O-O-O-O-O-

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 5