--00STRUM_1 - IJSSELSTEIJN_1 4_-_2 Een handjevol toeschouwers, waaronder de Sint en zijn Pieten hebben van onze vriendschappelijke wedstrijd kunnen genieten. Op een goed bespeelbaar veld, was Ijsselsteijn na 90 minuten uitgeteld Twan Pelzer in de goal voor de doellijn, pakte enkele ballen o, zo fijn. Henk van de Berg, Berry Oudenhoven en Antoine Janssen zij ga- veïi de tegenstander geen kansen. Frank Martens blesseerde zijn enkel, niet zijn knie maar bracht de stand in de ziekenboeg weer op drie. Twan en Henri Wilmsen en ook John van Bergen, gedroegen zich op het middenveld niet als dwergen. Herman Lenssen zojuist begonnen aan zijn tweede jeugd, dat deed de Ijsselsteijnse verdediging geen deugd. Henk van Goch, blessurevrijwas weer snel, dat weten ze daar nu ook wel. Carlo Verheijen in de spits, had twee dagen erg goed gegeten, en ook dat heeft Ijsselsteijn geweten. Hans Kessels begon op de bank, waarvoor onze welgemeende dank. Natuurlijk was ook hij heel erg blij, en voetbalde nog even in de wei. Twee klassen verschil, doch niet als Oostrum voetballen wil. Harry van Bergen, Rick Gielens en Frank Martens, onze gebles seerde mensen, dat jullie snel herstellen, zijn onze wensen. Henk Rutten is nu bijna genezen en dat werd tijd, want bij ieder doelpunt zijn we het dak van de dug-out bijna kwijt. Broer van Bergen en Jo Bus blijven daar wel zitten, in het veld ervoor zorgen dat ze niet gaan zitten vitten. Het laatste woord is aan Sinterklaas; jongens blijf zondag Montagnards de baa$ P.S. Wat U op pakjesavond 5 december best mag weten, is dat de selectie deze avond toch wil zweten! Dus gewoon trainen; 19.30 - 21.30 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- pAMESVOETBAL_S1V1_GEYSTEREN We hebben hier te weinig leden voor. Wie heeft interesse? Opgeven of informatie bij: Gertie Theeuwen tel: 04784 - 1393 Yvonne Vennekens tel: 04784 - 1690 Miriam Voesten tel: 04784 - 2087 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 16

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 16