Geen verandering in de stand deze week. De bovenste vier teams van de ranglijst wonnen van de onderste vier. Het waren echter een aantal krappe overwinningen. Bij de wed strijd tussen de Returns en Oud Meerlo wonnen de koplopers de eerste game met 2 pins verschil en de tweede met 3 pins verschil. De Returns gingen dus met de hakken over de sloot. In de laatste game was het verschil wat groter, nl.20 pins. Minstens even spannend was het bij de strijd tussen Magic Line en S.V.C.B. Nadat Magic Line de eerste twee games op hun naam hadden ge bracht, met respectievelijk 8 en 10 pins verschil, vond S.V.C.B. het nodig om iets terug te doen. De laatste game was na een spannende strijd voor S.V.C.B. Maar wat een pech voor dit team. Bij het optellen van de scores voor het totaal kwamen ze 2 pins tekort voor een 2-2 stand. Voor Magic Line dus ook een "mazzel" overwinning (3-1). De Returns wisten door hun 4-0 overwinning toch weer 1 punt uit te lopen op de achtervolgers die allemaal op 3-1 bleven steken. -o-o-o-o-o-o-o-oo-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVERENIGING SNA Eén briefje deze week. Met 7 tegen 2 heeft het derde team slaag gehad, van 0G0-4. Frank Drabbels moest de spits afbijten tegen een moeilijke te genstander. Frank startte met 3 poedels terwijl z'n tegenstan der 10 caramboles maakt. Als je wat rustiger naar de bal kijkt en even wacht maak je er vast meer, Frank. Dit professionele advies komt van Henk v.d. Heuvel. Henk zelf speelde trouwens fijn. Een mooi gelijk op gaande strijd. Laten we hopen dat Henk zo verder gaat. Theo van de Ven verloor ondanks een mooi gemiddelde van 1,846. In het begin leek het erop of hij van z'n tegenstander flink slaag zou krijgen. Deze had in 5 beurten al 28 caramboles ge scoord. Theo kwam, zij het te laat, nog terug om in ieder geval z'n gemiddelde op een behoorlijk niveau te brengen. Dit laatste lukte Jac. Cornelissen maar nauwelijks, z'n tegen stander liep snel bij hem weg. Bij de 20ste beurt schrok Jac. wakker. Misschien nog een beetje slaperig van het spitten. Te laat echter om nog een mooie prestatie te leveren. Gezellig was het in ieder geval. En daar gaat het maar om. Je moet altijd de goede kant van het leven zien. Het is net als dat jochie dat met z'n rapport thuis komt en wanneer hij het aan z'n pappa geeft, zegt: :pap, laten we maar blij zijn dat we gezond zijn". Daar kun je gewoonweg niet kwaad op worden. Nog even dit, Pieter Verhagen heeft het plan opgevat om de vol ledige BC SNA op de computer te zetten. Als een stage-opdracht 14 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14