ingediend, en waar hij de redelijkheid wel van inzag. Aan de hand van dat voorstel hebben wij een voor alle koopwo ningen in onze wijk geldend idee op papier gezet en door tijd gebrek genoodzaakt, een beperkt aantal woning-eigenaren be zocht en dat voorstel ter ondertekening aangeboden. Omdat begin oktober een commissievergadering van KTV-Venray de ze voorstellen in behandeling zou nemen, hebben wij kort vóór die vergadering ruim 20 ondertekende verklaringen bezorgd. Ook nagekomen formulieren zijn nog zoveel mogelijk bezorgd bij KTVAls antwoord mochten de verzoekers het verderop in dit artikel afgedrukte schrijven ontvangen. Uit reacties op dit antwoord is ons gebleken, dat de ontevreden heid over de gang van zaken blijft. U bent uiteraard vrij op het gedane voorstel zo te reageren, zoals de KTV voorstelt, maar wanneer U niet accoord kunt gaan, lijkt het ons verstandig SAMEN nieuwe stappen te ondernemen om tot een tevredenstemmende overeenkomst te komen. Een der commissieleden van onze wijk heeft de kwestie ook aan hangig gemaakt bij enkele leden van de Gemeenteraad, maar resul taten daarvan zijn ons nog niet bekend. Correspondentie-adres voor Uw reacties: J. Giesen, Randerade 30, tel. 84039. Wel gaarne zo spoedig mogelijk s.v.p. Oostrum, september 1985 Aan Direktie en van Kabel-Televisie Stationsweg 7 5802 AA Venray Commissarissen Venray BV Mijne Heren, Naar aanleiding van een gesprek, dat enige vertegenwoordigers uit de wijk Oostrum-Zuid op 12 september met uw Directeur moch ten voeren, zouden wij gaarne reageren op de door U verstrekte en in dank aanvaarde informatie. Voor de in voornoemde wijk tussen 1975 en heden gebouwde koop woningen bestond de verplichting tot aansluiting op het toen bestaande centrale-antenne-systeemIn deze periode zijn, afhan kelijk van het jaar van aansluiting, steeds hogere afkoop-som men in rekening gebracht vanaf 410,00 voor de eerst-aangeslo- tenen tot meer dan 900,00 voor de laatsten. Tot op heden werd van U uit nog geen enkel voorstel gedaan om tegen een gereduceerde prijs een volledig ontvangst-pakket aan te bieden. Wij zouden U daarom onzerzijds gaarne een voorstel willen doen om te komen tot een redelijke verhouding tussen de reeds vol dane bijdrage voor de C.A.I. en de te betalen abonnementsprijs, 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 4