(najaarsvergadering) gehouden. Voor deze vergadering hebben alle leden inmiddels de uitnodiging ontvangen. Woensdag 27 november: repetities in het Gemeenschapshuis, van 18.15 - 19.15 u. repetitie leerlingen en tamboerkorps, van 19.15 - 20.15 u. repetitie gehele tamboerkorps. C0NCERT_EN_T0NEEL Zondag en maandag j.l. werden in het Gemeenschapshuis weer de jaarlijkse concert- en toneeluitvoeringen gehouden. Ook dit jaar was er op beide avonden voor deze uitvoeringen veel belangstelling en aandacht. Het is erg fijn dat achteraf te mogen constateren. Op beide avonden werd begonnen met het optreden van het tamboerkorps, waaraan overigens ook werd deel genomen door een aantal leerlingen, die met hun opleiding zo ver zijn gevorderd dat dergelijke optredens mogelijk zijn gewor den. Vervolgens werd dit concert, onder leiding van directeur Poels, voortgezet met het optreden van het orkest van onze har monie. Na dit muzikale gedeelte werd tijdens deze twee avonden door toneelvereniging De Vlasbloem voor een aandachtig publiek het blijspel "In een andere wereld" op de planken gebracht. De verwikkelingen rond van Runten en Zwiep en de compagnon Koopman werden met veel aandacht gevolgd. Harmonie en toneelvereniging hopen van harte dat ook dit jaar weer de vele bezoekers in het Gemeenschapshuis veel plezier hebben beleefd aan dit concert en toneel. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KABELTELEVISIE IN OOSTRUM-ZUID Nu wij, oud-gebruikers van het Centraal-Antenne-systeem in de wijk Oostrum-zuid, praktisch allemaal een aansluiting hebben gekregen op de kabel-televisie en min of meer kunnen "genieten" van 14 zenders via het proefabonnement van een maand, willen wij nog eens de aandacht vragen op de financiële gevolgen, die daaraan verbonden zijn. Namens deze wijk heeft een commissie medio september een onderhoud gehad met de Direkteur van Kabel televisie Venray B.V., dat resulteerde in een toezegging, die inhield, dat het beperkt pakket (de zes zenders van de centrale antenne) tegen het thans geldende tarief van in de meeste geval len 37,50 per jaar zou worden aangeboden tot 1995 i.p.v. 31-12-1991, zoals door de Woningbouwvereniging was medegedeeld. Verder werd ons medegedeeld, dat in GEEN geval zou worden over gegaan tot terugbetaling van reeds betaalde aansluitkosten aan de Woningbouw-verenigingVervolgens overhandigde hij ons een voorstel, dat door de bewoners van enige straten in Leunen was 3

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3