De twee ploegen uit de 2de klasse kwamen er niet aan te pas. Ze hadden het nadeel tegen de twee sterkste ploegen uit de lste klasse geloot te hebben. Magic Line en de Returns moesten weliswaar een flink handicap verschil goedmaken maar dit vormde ge en ,p rob ftèesu S.V.C.B. heeft het de Sigma's knap moeilijk gemaakt. Nadat de Sigma's de eerste game vrij eenvoudig wisten te winnen was het de beurt aan S.V.C.B. Via sterk spel werd de opgelopen achter stand goed gemaakt. De derde game moest dus uitsluitsel bieden. S.V.C.B. ging sterk door en tot aan de 9de frame was de winst voor hun. Toen stopte de machine echter en de volgende 2 frames leverde slechts 1 (jawel!!) spare op. De Sigma's vermanden zich, en via een sterke eindsprint werd de winst alsnog veilig gesteld. Een zeer spannende wedstrijd met pech voor S.V.C.B. Echter, komende week al bestaat er de mogelijkheid revanche te nemen. De twee ploegen treffen zich dan in competitie verband. Tenslotte wisten ook de Pinhunters zich te plaatsen voor de volgende ronde. Naar de 2de ronde gaan dus: Magic Line, Sigma's, Pinhunters en returns. -o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o- PERSBERICHT CURSUS METALEN KANDELAARS/KERSTBOOMSTANDAARDS MAKEN In de koude, maar gezellige dagen voor kerst, organiseert de klussen-werkplaats Venray een kortlopende cursus metalen kan delaars en/of kerstboomstandaards makên. Met enkele eenvoudige metaalbewerkingstechnieken zijn deze werkstukken voor iedereen te maken. Tijdens de drie bijeenkomsten is er een vakbekwaam begeleider aanwezig. Hij kan je tips en adviezen geven bij het maken van zo'n werkstuk. De cursus is bestemd voor alle mensen zonder be taalde baan en schoolverlaters, en start op donderdag 21 novem ber om 13.30 uur. De kosten bedragen 7,50 inclusief materiaal voor de gehele cursus. De cursus wordt gegeven in de Klussenwerkplaats Venray Pr. Bernard 12 telefoon: 04780 - 87213. Voor informatie of opgave kun je ook naar bovenstaand adres bel len. Bij geen gehoor telefoon: 04780 - 86245. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 23

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 23