OOSTRUM 6 - T.O.P.4 1-1 (0-1) Ook in de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft heeft Oostrum een puntje laten liggen en wel tegen T.O.P 4. Het begon, zoals meestal deze competitie, met een sterk aan vallend Oostrum, maar in de afwerking had Oostrum helaas geen geluk en zo zagen Math, van Rhee en de onvermoeidbare Theo van Pas hun schoten net langs gaan. De beste kans om de score te openen kreeg Rene van Lieshout toen hij vanaf de 11-meterstip mocht aanleggen nadat een TOP-speler de bal had weggeslagen in het strafschopgebied maar de doelman gokte de goede hoek en kon de inzet keren. Ook het vervolg van de wedstrijd be gint eentonig te worden, want enkele minuten verstrijken van de eerste helft was het TOP dat een kans kreeg en deze nog be nutte ook zodat we mochten gaan rusten met een 0-1 achter stand. Na de rust een zelfde beeld, een sterk aandringend OOstrum, maar vrouwe 'Fortuna' was met dit koude weer in de huid van TOP gekropen, ze had overigens groot gelijk want die speelden tenminste met lange mouwen, en behoedde ze zo voor de gelijkmaker. Maar kenmerkend voor dit Oostrum 6 is de door zettingskracht waarmee ze blijven doorgaan tot de laatste mi- nuut en ook deze wedstrijd leverde dit resultaat op toen door goed storen vanaf de aftrap OOstrum de bal veroverde en Rene van Lieshout de bal voor het doel kon brenegn waar Math van Rhee zijn zoveelste in de touwen kon koppen. Met nog 10 minuten te gaan probeerde Oostrum nog van alles maar helaas het bleef bij 1-1. Terugblikkend op de eerste competitie helft kunnen we terugzien op een goede start waarin we enke le ongelukkige wedstrijden gespeeld hebben maar waarin we reeds 16 punten vergaarden, een aantal waarmee we vroeger een hele competitie mee afsloten. Tot slot nog een KOOKTIP: wij hadden vandaag HACHEEEE met witte kool in de oven. JE ZUS -o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN - SHA Goed nieuws van het derde team èn het tweede team. Winst voor beide. Goed nieuws is wat je nodig hebt, vooral als je net naar de t.v. hebt gekeken en de ellende ziet van zo'n natuur ramp in Colombia. Als je dat ziet denk je, waar maken wij ons toch eigenlijk druk om. Onze problemen bestaan nauwelijks, wat leven we hier dan toch rustig. Terug naar het biljarten, want daar zit ik voor. Het tweede won kantje boord. Ik speelde slecht, train ook te weinig, dus logisch. Jac Cornelissen moest ook het loodje leggen. Wim 20

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 20