van een donatiebedrag van 7,50. Voor dit bedrag ontvangt U een donateurskaartdie op vertoon recht geeft op vrije toe gang voor twee personen bij één van de jaarlijkse concert- en toneeluitvoeringen. In samenwerking met Toneelvereniging De Vlasbloem worden deze uitvoeringen op zondag 17 en maandag 18 november a.s. in het gemeenschapshuis gehouden. Voor Uw dona tie bij deze rondgang willen wij U bij voorbaat heel erg be danken o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIEATTENTIEATTENTIEATTENTIE Hallo alle meisjes in Oostrum van +13-14 jaar, Zoals jullie allemaal weten, start deze maand op de elfde van de elfde weer de karnavalstijdHet lijkt dan meestal nog een hele tijd eer het dan eindelijk echt karnaval wordt, maar deze keer zal het echter sneller gaan dan we gewend zijn. Op 11 ja nuari starten we n.l. al met het jeugdprinsenbal. Daarom wordt het nu dus tijd om onze nieuwe jeugdraad van elf bij elkaar te roepen. Wie van jullie heeft er zin om dit jaar karnaval te vieren als lid van de raad van elf en onze jeugdprins te helpen bij zijn taak. Wij nodigen jullie uit voor een eerste bijeen komst a.s. dinsdag 12 november om 18.30 uur in de Oude Water molen. Heb je zin, geen zin, of twijfel je nog, kom allemaal... Tot ziens. Jeugdkarnaval o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 7 nov. 7 nov. 10 nov. 11 nov. 12 nov. 14 nov. 14 nov. 15 nov. 17 en 18 nov. 21 nov. 23 nov. Demonstratie van NormamatrassenO.V.B. enL.V.B. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. Lustrumviering "Oere Toe". Algemene ledenvergadering Karnavalsvereniging De Karklingels" Vergadering werkcomité. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. Feestavond T.W.C. Oostrum. Concert en toneel. Lezing sociale zaken, sociale wetgeving, L.V.B. Harmonie, Caecilia-viering in kerk en gemeenschaps huis 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 4