ciïïarmonie (3lib cH/tdtviS cllitcici OOSTRUM - VENRAY Vragen, die nog openstaan, evenals de kosten. In dat verband wordt erop gewezen dat het maandbedrag ook hoger zal liggen dan aanvankelijk begroot, vanwege de verhoging tengevolge van BUMA-rechten. o—o-o-o—o-o—o-o-o—o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o-o-o—o—o-o—o-o-o—o-o-o-o Zaterdag 9 november: rondgang met donateurskaarten. Zondag 10 november: optreden Eikenhofkapel ter gelegenheid van de Lustrumviering van Oere Toe. Maandag 11 november: op deze maandag zijn er geen repetities. Een en ander in verband met verhindering van de directeur. De repetitie voor het .jeugdorkest komt deze week te vervallen, de repetitie voor het grote orkest is verschoven naar woensdag. Woensdag 13 november: repetities voor leerlingen tamboerkorps, voor het tamboerkorps en voor het grote orkest. Omdat deze re petities niet in het gemeenschapshuis gehouden kunnen worden, zullen deze repetities elders moeten plaatsvinden. E.e.a. zal worden medegedeeld via aanplakking bij het gemeenschapshuis. De repetities voor de leerlingen tamboerkorps en voor het tamboer korps zullen op de gebruikelijke tijdstippen plaatsvinden, aan sluitend zal de repetitie voor het grote orkest gehouden wor den. Dit zal zijn om 20.00 uur. Donderdag 14 november: bestuursvergadering in het gemeenschaps huis om 19.00 uur. Zondag 17 en maandag 18 november: concert en toneel. D0NATEURSR0NDGANG_HARM0NIE_SUB_MATRIS_TUTELA Op zaterdag 9 november a.s. zal weer de jaarlijkse rondgang met donateurskaarten gehouden worden ten behoeve van onze Harmonie. Zoals gebruikelijk zal deze aktie, die voor zoveel nodig in de loop van de volgende week wordt afgerond, weer worden verzorgd door de leden van de Harmonie. Tijdens deze rondgang zullen do- nateurskaarten worden aangeboden, waarbij weer wordt uitgegaan 3 MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3