- Uit reacties vanuit vergadering vernemen wij dat houten nood gebouw thans nog duidelijk een functie heeft en bezwaarlijk ge mist kan worden voor gebruik door basisschool. - Ruime aandacht krijgt bezuinigingsplan Openbare Verlichting. Besloten wordt de tekening in de hal van de Rabobank ter inza ge te leggen. Op korte termijn zal proefperiode ingaan, welke duurt tot medio maart 1986. Het bezuinigingsplan heeft uitslui tend betrekking op de bebouwde kom. Het zal ongetwijfeld wennen worden aan de mindere verlichting. Er wordt op gewezen dat met name bij openbare gebouwen, bejaardenwoningen, straathoeken de verlichting ruim voldoende moet zijn. Ook uit oogpunt van be strijding c.q. voorkoming vandalisme is op bepaalde punten en/ of gebouwen goede verlichting een vereiste. Reacties kunnen zo als bekend worden ingediend bij Dienst Openbare Werken van Ge meente Venray (hr. de Bruijn) of bij secretariaat van dorpsraad (Stationsweg 138a, tel. 83555). - Een samenvatting wordt gegeven van dorpenraadsoverlego.m. kwam aan de orde de kwestie van al of niet autochtoon (tijds duur 5 jaar). Gemeente handhaaft het door haar ingenomen stand punt om dorpsraadverkiezingen om financiële redenen te verplaat sen naar voorjaar 1987 in plaats van oorspronkelijke periode najaar 1986 - De plaatselijke dorpsraden zullen volgend jaar wederom tij dig geïnformeerd worden omtrent attracties en prijzen voor de plaatselijke kermissen. - Mej. Marga Valckx, informatrice bij VW-afd. Venray, gaf een overzicht van reilen en zeilen van de plaatselijke VVV-afde- üng. Zij wees er o.m. op dat plaatselijke verenigingen meer dan voorheen gebruik kunnen maken van de VVV-afdelingOp de aanwezige en niet minder op niet-aanwezige afgevaardigden van de Oostrumse verenigingen werd een beroep gedaan hun activi teiten zo mogelijk tijdig door te geven aan het VVV. Benadrukt werd dat veel toeristen gaarne ruim geïnformeerd willen worden over wat er zo al allemaal te doen is tijdens hun verblijf in onze streek. Tevens werd gewezen op beschikbaar zijn van fol dermateriaal (meestal kosteloos) op het kantoor in Venray of bij de kantoren van de plaatselijke Rabobanken binnen onze ge meente. In dat verband wordt nog de aandacht gevestigd op de toenemende belangstelling welke de VVV-geschenkbon geniet. - De vergadering wordt eraan herinnerd dat op zondag 1 decem ber a.s. de jaarlijkse intocht van Sinterklaas zal plaatsvin den. - Tijdens de rondvraag wordt de kabeltelevisie aan de orde ge steld. Aan dorpsraad wordt afschrift van een brief overhandigd welke namens groep bewoners in Oostrum-Zuid is gericht aan Directie en Commissarissen van Kabeltelevisie Venray BV. Een onderwerp dat kennelijk velen bezighoudt: hoe staat het met degenen, die thans zijn aangesloten op Centraal Antennesysteem?

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2