Op het programma stonden wedstrijden tussen nr. 1 en nr2 en tussen nr. 3 en nr4. Spektakel genoeg dus. De koplopers de Returns moesten aantreden tegen hun aartsrivalen de Sigma's. De Returns hadden er zin in. Onder aanvoering van de soepel stri- kende Math Stoks overvleugelden ze de Sigma's. Math reikte tot de spektakulaire score van 266!!! (zijn serie 266, 174, 164 604). De Sigma's waren hierdoor schijnbaar flink aangeslagen en zo gingen ook de andere drie punten naar de Returns. De eind- score hc) van de Returns mocht er ook wezen, 3005. Door deze overwinning weten de Returns toch een gat te slaan van 5 punten maar de kompetitie duurt nog lang. Magic Line moest aantreden tegen Fall Down en maar liefst 80 punten hc inhalen. Doordat Fall Down goed draaide dienden de scores erg hoog op te lopen. Magic Line toverde drie games tus sen 850 en 900 op de scoresheet. Maar helaas, dit was slechts genoeg voor 1 wedstrijdpuntFall Down ging met de winst lopen en verbeterde zijn positie op de ranglijst van een 4e in een 2e plaats. o-o-o—o-o-o—o-o-o—o-o—o—o—o-o-o—o—o-o-o-o-o—o—o—o—o-o—o-o—o—o-o AANGESLOTEN BIJ DE NEDERLANDSE TAFELTENMISBOND RECREANTEN-BEDRIJFS-COMPETITIE_VENRAY De vorige week maandag 28 oktober was het een echte Oostrumse avond in de recreanten-competitie van Venray. Er deed een stort vloed van Oostrumse spelers mee. Zo speelde het le team met te genstander Rank Xerox en haalden Sjaak Rijs en Leo Kuypers de volle winst. Cees Min moest 1 tegenstander feliciteren en ook dat was toevallig een oud-lid van T.T.V. Oostrum, n.l. Heinz Schulz. Einduitslag 9-1. Oostrum 2 behaalde een verdiende, doch moeizame zege op Inalfa. Alle 3 de mannen, Ed van Hoek, Joop Bus en Luc Duyn wonnen 2 van hun 3 partijen. Ook het dubbelspel met 21 - 19 in de 3e ga me. Zodoende werd het een 7-3 zege. Daarnaast speelden Piet vdVen en Wiek v.d. Berg, ook T.T.V. Oostrum-leden, hun wed strijden voor het ZiekenhuisEen dikke 10-0 overwinning op I.S. Venray 1. Dan triomfeerde als laatste good-old Jo Wijnhoven met de Gemeen te over v.d. Munckhof 1 met een uitslag van 9-1. Dan volgt over enkele dagen en wel op 11 november de broeder moord in de wedstrijd tussen het Ziekenhuis en Oostrum 2. Beide teams dienen de overwinning te behalen, bij een nederlaag kunnen de uitzichten erg vertroebeld geraken. We houden U op de hoogte. 15 »»T.T.V. - Oost rum

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 15