gemakkelijke klus maar als we de lijn van de laatste weken door trekken, hebben we zeker winstkansen. Tot slot rest mij nog de gastspelers te bedanken voor hun inze Beka OOSTRUM 6 -_WANSSUM_4(0-0) Zondag, 10 uur 's morgens, een groot gedeelte van Oostrum was uitgelopen om de topper in de vierde klasse XX bij te wnen Een topper die gespeeld zou worden tussen koploper Wanssum 4 en de smaakmaker uit Oostrum n.l. het zesde. Oostrum dat moest winnen, wilde het in de top meedraaien, ging vanaf de aftrap meteen fel van start en reeds na twee minuten had de jongen van het scorebord het cijfer 1 al hangen voor Oostrum maar helaas voor hem en voor de andere aanwezigen, be halve die uit Wanssum, moest hij de 0 weer terughangen want ons wonderkind (volgens enkelen) miste een ideale kans om ons op voorsprong te brengen. Hierna begon een prachtig op en neer gaande eerste helft waarin Wanssum ook een paar goede kansen creëerde maar ook zij zagen geen kans om de bal in het net te deponeren, zodat wij thee konden gaan drinken met een 0 0 stand. De tweede helft begon zoals de eerste gestopt was, met een in de breedte iets beter Oostrum. Het was dan ook niet verwonder lijk dat het Oostrum was, dat de score opende, een voorzet werd door René Driessen doorgekopt naar Math van Rheedie nu geen fout maakte en onhoudbaar via de paal inkopte. De tweede tref fer (volgens Jan de belangrijkste) volgde enige tijd later. Wanssum, wat beduusd van de eerste goal, had het ritme nog me teruggevonden en hiervan profiteerde Oostrum, dat via alweer Math van Rhee kon uitlopen naar 2-0. Wanssum, dat zijn kopposi tie niet wilde verliezen, deed er nog een schepje bovenop en dit ontaardde bij enkelen tot ruw spel zodat de scheidsrechter zich genoodzaakt zag die spelers vijf minuten bedenktijd te ge ven. Weer geheel kompleet zag Wanssum vijftien minuten voor tijd kans om de achterstand te verkleinen naar 2-1. Gesterkt door de wetenschap dat doelman Wiel Kunzler te kloppen was, zette Wanssum alles op alles om tenminste een punt mee naar huis te nemen en dit was ze bijna gelukt toen Wiel uit zijn doel moest komen om erger te verhinderen en er op het lege doel geschoten werd. Maar de beste man vandaag aan Oostrum-zijde Leo (niet op zondagmiddag) Basten wist de inzet van de lijn te len zodat de overwinning en de koppositie bij Oostrum terecht Voor diegenendie het soepvlees nog niet verwerkt hebben, wil ik zeggen: "Wacht nog even" en de anderen behalve René, Leo en Joost, beginnen maar weer te sparen. je Zus. 12

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12