(1-0) maar het schot kwam op de lat. In de 23e minuut was het dan wel raak toen een schot van 25 meter in de touwen ver dween. 24e Minuut een doorbraak van Wittenhorst, 2-0. 29e Mi nuut 3-0. Hoe het gemaakt werd is onbekend (Theo heeft het ver geten op te schrijven)In de 33e minuut was het onze radio therapeut die een schitterende omhaal had maar trof geen doel. En toen was de thee warm. In de 51e minuut was het weer raak, 4-0 (weer vergeten Theo). 54e Minuut werd het 4-1. Een omhaal van de student en werd toen afgestraft door de man die volgens Ben niet kon voetballen en er ook geen verstand van had. 57e Minuut een lob over de nieuwe heen, 5-1 (de nieuwe speelde overigens een goede wedstrijd)60 Minuut een op maat gegeven dieptepass werd afgerond door de lange student, 5-2. 85e Minuut ons manusje van alles zette een speler van Wittenhorst buiten spel maar het vlagsignaal van de grensrechter werd geanuleerd door de scheidsrechter, 6-2. Nog even vermelden dat de Pees matig speelde. V.Z.N. VENRAY 8 - OOSTRUM^40_-_5_(rust_0-l) Een op enkele plaatsen gewijzigd Oostrum 4 toog afgelopen zon dag vroeg in de middag naar Venray. De gasten hadden nog wei nig gewonnen maar zoals vorige week reeds vermeld, het blijft oppassen bij Venrayse ploegen. In de eerste helft zat Oostrum 4 niet lekker in de wedstrijd. Er werden veel lange ballen gegeven, die weer even hoog en hard terugkwamen. Bovendien had Venray 8 een lastige spits, die bleef rommelen. Toch was het Oostrum, die de score opende. Een diepe bal op rechts werd door Bert Linders (weer terug van even weg) opgepikt. De Venray-goalie kwam uit maar Bert plaatste de bal met een schitterende boogbal in het doel, 0-1. Dit doelpunt viel al in de negende minuut. Daarna was het armoe troef. Desondanks kreeg Oostrum nog mogelijkheden. Na de thee hadden we ons voorgenomen om uit een ander vaatje te tappen. Na 2 minuten was het dan ook al raak, weer via een mooie boogbal van Jan Custers, 0-2. Enkele minuten later liep Toet Poels goed door op een verre dieptepass en schoot de bal schuin via de tweede paal in, 0-3. In de 12e minuut kreeg gast- speler Jos Martens de bal op links. Hij legde het leder prima terug, Herman Jeucken kon daarna gemakkelijk intikken, 0-4. Hierna werd er nog eenmaal gescoord door Ton Kessels, dat be tekende 0-5 en tevens de eindstand. In het laatste half uur kregen we nog diverse kansen maar het net werd niet meer ge raakt. Wederom konden we 2 punten bijschrijven. Verdiend, dat zeker, maar we konden maar één speelhelft echt overtuigen. Over 14 dagen moeten we naar medekoploper GrubbenvorstGeen 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11