OOSTRUM 1 - BRUGHUSIA 1 0-0 Oostrum verloor in deze wedstrijd haar le punt of won het 1 punt? In een wedstrijd waarin twee gelijkwaardige ploegen speel den, bleef de uitslag waarmee de wedstrijd begon, 0-0. Misschien was Brughusia de iets betere ploeg met ook betere mo gelijkheden doch in verdedigend opzicht was Brughusia zwak en telkens wanneer Oostrum de ploeg onder druk zette was er paniek Het middenveld en de voorwaartsen van Brughusia wisten echter regelmatig groot gevaar te brengen voor het Oostrumse doel waar Twan Pelzer als goalie een hoofdrol in positieve zin voor zich opeiste. In de tweede helft was Oostrum enkele malen dicht bij een doelpunt en al snel kreeg iedere toeschouwer (en dat waren er vandaag velen) in de gaten dat welke ploeg een doelpunt zou maken tevens zich winnaar mocht noemen. Het kwam zover niet. Brughusia bleef en blijft op 4 punten afstand. Zondag a.s. E.E.V. 1 - Oostrum 1 om 14.30 uur. Na afgelopen zondag uitgehaald te hebben tegen Meerlo 3 (8-1 winst)was het vandaag de vraag in hoeverre we ons konden me ten met koploper Wittenhorst. Bij winst kon onze achterstand van 3 punten teruggebracht worden tot 1 punt. Zoals verwacht begon Wittenhorst behoorlijk fel en met goed voetbal aan de wedstrijd. Na 10 minuten kregen we de eerste klap te verwerken doordat Herman Lenssen met een spierblessure uitviel. Even later speelde de tegenstander onze hele verdediging uit (incl. Pieter)zodat er voor Jos Broeren niks anders opzat om ook even voor keeper te spelen, wat echter resulteerde in een straf schop, welke door Horst werd benut, 0-1. Hierna bleef Horst toch de meerdere en kon zelfs voor rust nog 0-2 scoren. Na en kele bemoedigende woorden in de rust, bleek dat we niet echt veel aan Horst hoefden onder te doen maar dit kon helaas niet in goals uitgedrukt worden. De man in het zwart begon steeds meer vat op de wedstrijd te verliezen (ondanks bemoedigende woorden van onze Star-sisters langs de lijn) zodat de wedstrijd een rommelig karakter kreeg. Dat Horst nog een onterechte straf schop mocht nemen en die benutte (0-3) speelde geen rol van betekenis meer. Jammer, maar de beste heeft gewonnen. A.s. zondag zijn we er weer in de uitwedstrijd tegen Leunen 5 om 10.00 uur. Tot dan! OOSTRUM 2 - WITTENHORST 5 0-3 WITTENHORST 6 - OOSTRUM 3 6-2 Zonder luidsprekers en muziek maar met de poster van Ben traden we om 12.15 uur in de wei. In de 8e minuut was het bijna raak 10

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 10