2,50 die U er besteedt. De aktie zal starten op dinsdag 5 no vember en duurt tot en met zaterdag 7 december. Er zullen drie trekkingen worden verricht door de heer Q. Paantjes n.l. op 16 november, 30 november en 7 december. De prijswinnaars krij gen persoonlijk bericht en tevens zal in het Oostrum's Weekblad de uitslag van iedere trekking bekend worden gemaakt. Tot slot ziet U hieronder de lijst van de deelnemende winke liers Dierenpension "de Berghaag" Buurtwinkel fa. Kessels S.R.V.; S.R.V. wagen van Ton Kessels; Slagerij Joos Truyen; Brood en banket Herman Verheijen; Rijwielhandel fa. Cuypers Woninginrichting fa. Derks Camps; Herenkapper Jac. Verhaegh; Dameskapsalon W. Vloet Schildersbedrijf Arts; Autobedrijf G.H.V. Wij wensen U veel succes tijdens deze aktie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ATTENTIE I I ATTENTIE I I ATTENTIE Aan alle inwoners van Oostrum, In de week van 4 t/m 10 november zal weer de Nationale Jeugd- collecte van Jantje Beton worden gehouden. Het gaat bij de actie van Jantje Beton om geld voor allerlei soorten jeugdwerk in ons land. Voor nieuwe mogelijkheden en voorzieningen. Voor bestaand werk in nood. Ook Oostrum mocht reeds een financiële steun van het Nationaal Jeugdfonds ontvangen (bijv. voor de verbouwing van de oude wa termolen). Een reden temeer dus om mee te doen aan deze actie. Omdat de collecte-opbrengst voor 50% bestemd is voor de deel nemende jeugdverenigingen, mogen onze Oostrumse jeugdclubs om beurten aan de actie meewerken. Dit jaar is de beurt aan onze Tienersoos en komen wij dus volgende week U vragen de Nationa le Jeugdcollecte en dus onze eigen Oostrumse jeugd te steunen. Wij hopen op Uw medewerking en willen U alvast heel hartelijk danken. Tot ziens. Tienersoos Oostrum voor Jantje Beton. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6