3 DAMES L.V.B. EN O.V.B. 7 November a.s. zal een informatie- en demonstratie-avond ge houden worden over Norma dekbedden en matrassen door de heer Derks in samenwerking met de heer Dankersvertegenwoordiger van de Norma-fabriekDeze avond zal wellicht iedereen aanspre ken. De koffie en vlaai staan voor U klaar en ieder ontvangt een kleine attentie. De beide besturen wensen U een fijne avond. L.V.B. en O.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERENIGING_VAN_OUDEREN Onderzoek naar de wensen van de_ouderen De vereniging van ouderen en het open bejaardenwerk in Oostrum organiseren al sinds vele jaren aktiviteiten voor de ouderen, zoals kaarten, volksdansen, gymnastiek, sjoelen en dergelijke. Het is het bestuur van de vereniging opgevallen, dat de akti viteiten steeds door eenzelfde groep ouderen wordt bezocht en dat er ook een aantal ouderen is, die zelden of nooit deze ak tiviteiten bezoekt. Dit is aanleiding om eens te onderzoeken wat daarvan de reden isHet is van belang te weten of de oude ren, die de aktiviteiten wel bezoeken, daarover tevreden zijn. Ook is het gewenst te weten of er andere aktiviteiten worden gewenst en zo ja welke dan? Uiteraard wil het bestuur ook graag weten waarom bepaalde ouderen zelden of nooit de bijeenkomsten bezoeken. Het bestuur streeft ernaar voor zoveel mogelijk oude ren een plezierig leefklimaat te scheppen. Zij kan dat eerst doen als ze weet wat de ouderen wensen. Het is van bijzonder belang, dat ook de personen, die in de nabije toekomst tot de ouderen behoren of wegens hun leeftijd geen volledige baan meer hebben, hun wensen kenbaar kunnen maken. Daarom ontvangen zij ook een vragenlijst. Deze lijsten zullen in de week van 4 tot 9 november thuis worden bezorgd en in de daarop volgende week worden afgehaald. Ouderen van Oostrum, doe allen mee aan dit onderzoek. Wij reke nen op Uw medewerking. Dit is in het belang van Uzelf. Het bestuur. vrouwe0^

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3