limburgse vrouwen beweging van de Z°NpAGOCHTENDCONCERT_ ÏN DE_SCHOUWBURG Op zondag 3 november a.s. zal door het orkest van onze Harmonie samen met het Jongerenkoor een zondagochtendconcert verzorgd worden. Dit concert vindt plaats in de schouwburg Venray en zal om 11.30 uur beginnen met het optreden van het Jongerenkoor. Dit optreden zal ongeveer 45 minuten duren, waarna, na een kor te pauze, het orkest van onze Harmonie het tweede gedeelte van dit concert voor haar rekening zal nemen. Tegen 13.00 uur zal het concert zijn afgelopen. Zoals dat inmiddels al enkele jaren het geval is, is ook dit zondagochtendconcert in de schouwburg weer een volledige Oostrumse aangelegenheid. Wellicht voor de zang- en muziekliefhebbers een reden te meer om er in de schouw burg a.s. zondag bij te zijn en te komen luisteren; bij voor baat van harte welkom. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ?AMES L.V.B. Zoals U wellicht weet zal ons jaarlijks reisje op woensdag 27 november a.s. plaatsvinden. Om 8.30 uur vertrek met de bus naar het overdekte winkelcentrum Hoog-Catharijne te Utrecht, waar U de keuze hebt tussen winkelen of een diaserie en rondleiding door het complex met o.a. een bezoek aan de veiligheidsdienst en kelders waar de goederenaanvoer is. De lunch is op eigen kosten en gelegenheid, 's Middags wonen we een T.V.-opname bij in de N.0S-studio te Bussum van het medisch programma "Vinger aan de Pols". Om 18.00 uur dineren in de Brouwershoeve te Nis- telrodewaarna we om 20.30 uur terug zullen zijn in Oostrum. De kosten bedragen 36,00 inclbusreis en diner. Wil iedereen die zich heeft opgegeven of dit alsnog doet, het bedrag van 36,00 overmaken op rekeningno. 1400.93613 t.n.v. M. Willems, L.V.B.afdeling Oostrum. Opgave tot 10 november bij mevr. D. Wolterstel. 82129. Wilt U meteen doorgeven of U kiest voor de rondleiding of win kelen Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2