BILJARTVRIENDEN s.n.a Weinig briefjes deze week. Eigenlijk alleen van het tweede team. Dit team speelde uit tegen 't Anker en kwam goed aan zijn trekken. Het werd namelijk 7-2 in het voordeel van S.N.A. Met uitzondering van Harry Daniëls draaide het team prima. Zelfs invaller Jan Cornelissen scoorde goed als laatste man en wist zijn 2 matchpunten te behalen. Jac moest invallen omdat Wim èn Ber èn ondergetekende er niet waren. Dat zal dan ook wel de reden zijn dat er gewonnen is. Hans van Dijk speelde een goede partij, leuke series. Harry daarentegen presteerde matig. Het wilde niet. Dat kan gebeuren. Wat dat betreft is biljarten een vreemde sport. Het is soms net of de ballen niet willen. Sraar Vermeulen speelde een mooie partij. Later viel het wat terug maar hij eindigde met een fraai gemiddelde van 1.851. Kortom een mooie winst voor S.N.A.-2. Laten we hopen dat het deze week weer net zo vlot verloopt. Het biljartseizoen gaat trouwens nu pas echt beginnen. Het wordt al vroeg donker. Trouwens ook al behoorlijk koud. De herfst is nu wel echt onderweg. De gezelligheid van de winter avonden is weer in aantocht en dat geldt ook voor het biljar ten. Veel sukses deze week. Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AANGESLOTEN BIJ DE NEDERLANDSE TAFELTENNISBOND ONDERWERPrecreanten-competitie eindstand onderlinge competitie seizoen 1984-1985. Ook de 2e wedstrijd bracht het A-team een zege. Een jubelzege zowaar. De helaas maar met twee spelers aanwezige tegenstander Clephas slaagde er niet in de eer te redden. Derhalve bleven Sjaak Rijs, Cees Min en dit keer Jan van Hout ongeslagen. Toch zal de weg naar de hoogste troon nog lang zijn E±ridstand_onde£l±nge competitie_ 1984-1985 Tijdens een feestelijk en gezellig samenzijn van helaas te wei nig leden (de drie 2e prijswinnaars waren om uiteenlopende re denen helaas afwezig) ontvingen de kampioenen van vorig jaar en de nummers 2 van elke poule uit handen van oud-wedstrijd leider Ben Kempen een zeer fraaie standaard. De heer Claassen 17 »»T.T.V. - Oost rum

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 17