SPORTVERENIGING „OOSTRUM" hebben, begonnen wij zelfverzekerd aan de tweede helft. Maar dit zelfvertrouwen kreeg een geweldige deuk toen de scheids rechter een doelpunt toekende aan Meerlo nadat de bal door Leo Wilms via de borst van de lijn werd gehaald maar de man in het zwart had vanaf 20 meter alles beter gezien. Nou gebruikt Leo het net wel vaker als hangmat maar dit keer was hij toch op tijd wakker. Na deze "gelijkmaker" probeerde Oostrum van alles om toch nog te winnen maar dit alles ging zonder enig overleg en iedereen wilde een voorsprong forceren. Tenslotte werd de wedstrijd beslist door een strafschop, toegekend omdat de door gebroken Math van Rhee onderuit gehaald was. Achter de bal plaatste zich René van Lieshout, die geen fout maakte en de voorsprong naar Oostrum bracht. Hierna hadden wij nog een keer recht op een strafschop toen in het zestien metergebied duide lijk zicht-en hoorbaar "hands" werd gemaakt, maar omdat de bal toch nog in bezit van Oostrum bleef, kende hij, Meerlo niets tekort doende, voordeel toe. Deze zege van Oostrum kwam nog even in gevaar toen een niet gevaarlijk lijkend schot door Wiel goed gezien werd, hij riep tenminste "Jos" maar de bal schoot onder zijn arm door maar rolde gelukkig hoekschop. Een wed strijd om snel te vergeten en de gedachten werden danook al in het kleedlokaal gebracht op de volgende tegenstander enwel kop loper Wanssum 4 en we zullen dan uit een ander vaatje moeten tappen om uit een ander vaatje te drinken te krijgen. je Zus. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. OOSTRUM AFDELING KORFBAL Uitslagen gespeelde wedstrijden: Sen. Lottum 1 - Oostrum 16 - 0 Jun. 1 Swift 2 - Oostrum 1 17 - 2 Jun. 2 Peelkorf 3 - Oostrum 2 7 - 1 Asp1 Maaskorf 1 - Oostrum 1 7 - 0 Asp2 Oostrum 2 - Swift 3 0 - 11 Pup Oostrum - Dis 1 - 0 A.s. zaterdag en zondag zijn alle teams vrij. PUPILLEN Hallo allemaal, Wij moesten zaterdag korfballen. We wonnen met 1-0 van Dis. Elles maakte het doelpunt. We hebben erg goed verdedigd. Dag 13 Esther.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 13