H0LTHEES_4_- 20STRUM_4_____0_-_2_(rust_0-2) Toen we afgelopen zondag op weg waren naar Holthees, bestond er nog twijfel over het al dan niet doorgaan van de wedstrijd. Dichte mist hing er over de velden maar op het voetbalveld aan gekomen, bleek het nogal mee te vallen. Het begin van de wed strijd was tevens het beste gedeelte van de strijd tussen Holthees en Oostrum. Na 2 minuten was het al raak. Uit een scrimmage kreeg Ton Kessels de bal, plaatste naar Jan Custers en onze topscoorder maakte geen fouten, 0-1. We gingen hierna goed door. Er werd goed gecombineerd en na 13 minuten kwam Piet van Dijck (hij had het na de vorige wedstrijd beloofd en hield woord) op rechts in balbezit. Hij aarzelde niet en haal de uit voor een lob a la van der Gijp. De Holtheesdoelman (S.R.V.-man Math Gommans) had er geen kijk op, 0-2. Achteraf zou je kunnen stellen dat de wedstrijd was gespeeld. Toch kreeg Oostrum nog goede mogelijkheden om de stand te verhogen. Het lukte echter niet meer de bal tussen de palen te krijgen. In de tweede speelhelft was het hetzelfde liedje. Holthees bood, ge zien de mogelijkheden goed tegenstand maar onze defensie stond paraat. Het enige wat nog belangrijk is om te vermelden, was het af en toe "hoogstaande" spel. Het bleef terecht bij 0-2 en we konden weer twee punten aan ons totaal toevoegen (12 uit 8) Volgende week wacht een altijd lastige Venray 8 op ons. Tot dan in Venray. - Beka. MEERL0_5_-_00STRUM_62_-_3_(1-2) Na de verloren wedstrijd van vorige week, moesten wij nu, om boven te blijven meedraaien, punten pakken in Meerlo. Oostrum dat de wedstrijd hoopgevend begon, had in deze wedstrijd af te rekenen met drie tegenstanders n.l. Meerlo 5, Oostrum 6 en "last(ig) but not least" de scheidsrechter, die,zo bleek later, zelfs spelregels gemaakt had om de wedstrijd spannend te hou den. Zo kwam hij met een nieuwe buitenspelregel toen Math van Rhee een voorzet van Gradje Vollenberg afwerkte met buitenspel omdat de doelman uit zijn doel was, terwijl zelfs Meerlo toe gaf, dat het een zuiver doelpunt was. Toch treurde Oostrum niet lang want even later was het Sjaak Linskens die 0-1 voor Oostrum liet aantekenen toen de doelman een kopstoot van Math van Rhee niet klemvast pakte. Oostrum ging rustig verder en dit resul teerde in een tweede doelpunt, ditmaal was het Math van Rhee, die weer scoorde en ditmaal telde het ook nog. Meerlo zou ech ter nog voor de rust tegen kunnen scoren toen in de verdediging de bal niet goed weggewerkt werd, zodat we gingen rusten met een 1-2 voorsprong. Menend de wedstrijd goed onder controle te 12

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12