verdwenen toen Hans Wilmsen de Meerlose doelverdediger de bal tussen de benen doorspeelde en de stand op 1-3 bracht. Vlak voor rust kon Huub Emonts de door de scheidsrechter toegekende strafschop benutten, 1-4. Na rust pakte Oostrum de draad weer op van de eerste helft. Na goed storen van Herman Lensen waar door de keeper de bal niet goed kon uitverdedigen, was het Marcel Linskensdie 1-5 kon aantekenen. Herman Lensen kreeg vlak achter elkaar nog twee kansen, die hij ook om wist te zetten in twee doelpunten, 1-7. Aan Hans Wilmsen was de eer de laatste goal te scoren. Een door hem scherp genomen corner kon niet door de Meerlose verdediging verwerkt worden, 1-8. Aanstaande zondag spelen wij een thuiswedstrijd tegen de kop loper Wittenhorst. Wij verwachten dat onze supporters ons dan ook aan komen moedigen zoals ze dit al alle wedstrijden heb ben volgehouden. 00STRUM_3 -_GRIENDTSVEEN 22_-__4 Danig verzwakt begonnen we aan een nieuwe wedstrijd. We misten liefst 4 basisspelers en we misten Theo's Tactische Tips want Theo was naar een bruiloft. Het begon allemaal prima. In de 7e minuut trof Ton Broeren de lat na een vrije trap (wat heet pri ma) en een minuut later kopte Bert Linders net over. In de 20e minuut een prachtige Oostrumse aanval. Ton Broeren kopte een tegenstander uit en speelde de bal naar Mart Smits, die er ook een uitkopte. Vervolgens kreeg Bert Linders de bal, passeerde een man (uit de passeerbewegingen van 3 laatstgenoemden blijkt wel wie er bij het trainen aandachtig bij is en wie niet)zet te voor en Frank Drabbels liet de keeper kansloos met een mooie boogbal. In de 25e en 40e minuut scoorde Griendtsveen via 2 corners tegen. In de 43e minuut kregen ze nog een corner. De hele voorhoede van Oostrum stond te trillen op z'n benen. Dat hielp want de ruststand bleef 1-2. De 5e minuut na rust een buitenspeldoelpunt voor Griendtsveen volgens onze grensrechter Black Beauty. In de 20e minuut een mooie aanval maar helaas van de tegenstander. Stand 1-4. Daar wilden we het niet bij la ten zitten. We waren vastbesloten nog een goal te maken. Dat gebeurde danook in de 40e minuut. Op een prima steekballetje scoorde Henri Kessels in de lange hoek. Dat was op de laars in de kantine na het beste verjaardagscadeau. Op wat grappen en grollen na over de uitslagen betaald voetbal en het weerbericht na (hallo Henk) valt er niets meer te melden dus maak ik er een einde aan. P.E.E.S. 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11