welke wijze dan ook, zo voortreffelijk hebben gesteund. Want zonder Uw steun was het niet mogelijk geweest de jeugd de ze middag te bezorgen. Bestuur F.C.C. FLYING JUMPERS -o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o-o—o-o—o—o-o-o-o—o-o-o-o—o-o-o—o-o—o-o—o— RECREANTEN BEDRIJFSCOMPETITIE Dit jaar nemen we met twee teams deel aan de recreanten/ be drijf scompetitie Deze wordt elke maandagavond verspeeld in de nieuwe tafeltennishal van Red Stars aan de Henri Dunantstraat te Venraij De wedstrijden vangen elke avond aan om 20.30 uur. In de_A-_Groep spelen: v.d. Munckhof 2; Red Stars recr. 1; I.S. Venraij 1; W.S.V.; Rank Xerox; ClephasNestlé; Oostrum 1 De speelavonden voor deze groep zijn: 21-10; 04-11; 11-11; 18-11 02-12; 16-12. In de B--Groep spelen: v.d. Munckhof 1; Red stars recr. 2; I.S. Venraij 1; Gemeente; Inalfa; Ziekenhuis en Oostrum 2. De basis-spelers van Oostrum 1 zijn: Cees Min, Wiel Vloet, Leo Kuypers en Sjaak Rijs. De basis-spelers van Oostrum 2 zijn: Ed van Hoek, Joop Bus, Jos Manders en Luc Duyn. Avonden waarop Oostrum 2 speelt zijn: 14-10; 29-10; 11-11; 25-11 09-12; 23-12. Aan het einde van deze wedstrijden gaan de nummers 1 t/m 4 van elke groep naar de A-klasse en de overige teams gaan naar de B-klasse, Zij spelen om respectievelijk het A- en B- kampioen schap van Venraij. De start van de tweede helft is gepland op 13 januari 1986. Inmiddels heeft Oostrum 1 de eerste wedstrijd reeds gespeeld. In deze wedstrijd werd direct fel van leer ge trokken en was de eerste klap een daalder waard. Tegen het dap per spelende Nestlé, met in haar gelederen de zeer sterke spe ler Ben Boogaard, leek het gemakkelijk te gaan. Daarna moesten echter Cees Min en ook Sjaak Rijs het hoofd buigen voor de sterk ste Nestlé- representant. Daar bleef het echter verder bij. Leo Kuypers bleef in deze wed strijd ongeslagen. Derhalve konden de zaken weer rechtgetrokken worden en werd de einduitslag 8-2 voor T.T.V. Oostrum. Er wachten ongetwijfeld echter moeilijker tegenstanders. N.B.: Houden alle recreanten 26 oktober vrij-vrij- vrij- vrij-?? 20 AANGESLOTEN BIJ DE NEDERLANDSE TAFELTENMISBON) »»T.T.V. - Oost rum

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 20