deze, na het afkampen niet meer afstond, dus een waardig 50+- kampioen dressuur. Ook met springen lieten ze zien dat ze ook dat niet verleerd hadden, want ook hierbij kwamen ze de eerste ronde foutloos door, ook foutloos in de barrage maar met een langzamer tijd; uitslag 12de. Ook het viertal van Leunen wilde graag gebruik maken van de ken nis van Jeu door mee te rijden in het 4-tal. En ook hier werd het weer een fraai sukses: n.l. de 2de prijs. Jeu liet de jeugd weer eens zien wat door oefening en geduld allemaal mogelijk is. Jeu kan drie bekers aan zijn toch al rijk- gevulde prijzenkast toevoegen en heeft ons verzekerd volgend jaar weer van de partij te zijn en ook dan weer laten zien dat hij er is. Jeu, geweldig gepresteerd en van harte proficiat met deze fraaie suksessen. Intussen maken de leden zich op voor de laatse buitenwedstrijd n.l. a.s. zondag in het Knikkerven in Well. Hopenlijk geinspireerd door de verrichtingen van Jeu komen hier ook fraaie suksessen uit. Maar dat leest U de volgende week. Tevens willen wij U mededelen dat onze jaarlijkse oliebollen- aktie wordt gehouden op dinsdag 12 november. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- F.C.C1_Flying Jumpers Zaterdag j.l. besloot F.C.C. FLYING JUMPERS haar seizoen met de tarditionele clubdag. De wwersomstandigheden waren uitstekend zodat we weer konden genieten van diverse behendigheidsopdracht en en de individuele ritten. De dag werd besloten in BOWLING BISTRO, waar nog eerste een heerlijk uurtje werd gebowld, alvo rens men werd getracteerd op een bord frites met bijbehoren. Vooraf werden René Kievits en Jan- Hein Loonen gehuldigd voor hun prestaties tijdens de Limburgse Kampioenschappen in Vlodrop. Zij werden resp. 1 en 2. Uit handen van de voorzitter dhr. Reu- ling ontvingen zij beiden een passend kadoDaarna volgde de prijsuitreiking van het clubkampioenschap. Met 8 seizoenoverwin ningen ging de titel naar: 1 René Kievits 160 punten 2 Jurgen Heitling 151 punten 3 Caroline Reynolds 146 punten 4 Jan- Hein Loonen 141 punten 5 Remco Huisman 137 punten Meteen loterij waarvan de prijzen werden geschonken door de Oostrumse Middenstand, kwam er een einde aan deze onvergetelijke dag. Het bestuur dankt dan ook eenieder die ons dit seizoen, op 19

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 19