MERSELO 2 - OOSTRUM 3 5-1 Met het T.B.L. bier nog in de kraag en Mat van Ree als goaltjes- dief, gingen we naar Merselo, (de meeste met de auto, maar Wil- bert met het paard) In Merselo aangekomen hebben we ons snel omgekleed en toen heb ben we Luk-(sterkeeper van ons) even ingetrapt. Hierna gingen we aan de wedstrijd beginnen. We hadden gekozen voor de rode shirts (wegens het achter liggende rode bietenveld). De eerste helft verliep als volgt: In de 12© minuut werd het 1-0 voor Merselo, door een aantal foutjes van onze kant. In de 13e minuut werd het 2-0 en in de 30e minuut werd het 3-0 en zo gingen we de kleedkamer binnen. In de kleedkamer werd besloten om te wisselen, en toen gingen we weer naar buiten, om een partijtje te voetballen. In de 22e minuut 2e helft gebeurde het, met de zon boven de kantine van Merselo, maakte een speler van Merselo een hands-bal in het strafschopgebied. Dit was gunstig voor ons, want we kre gen een penalty, die door Ton Broeren in de rechter kruising werd geschoten, 3-1 voor Merselo. In de 76^ minuut maakte Merse lo alweer een goal en in de 85e minuut werd de eindstand be slist 5-1 voor Merselo. Teleurgesteld en met de portemonnaie vol geld gingen we naar Vermeulen om even een pilsje te pakken (stiekem toch iets meer). Hier aangekomen werden de beruchte 5 piek weer gelapten de schaal met friet werd weer snel ver slonden. Rond de tafel van 2 bij 2 werd ondekt dat onze leider een gat in de broek had. Na nog wat pilsjes te hebben genuttigd en Henry met de nodige kap-bewegingen hebben zien dansen gingen we naar huis. We waren allemaal failliet. Leo Beenhakker. 00STRUM_5 -_METERIK_52_3_-_3__(3-2) Nee er is niets mis met jullie ogen en dit is ook geen drukfout, hier volgt echt waar een verslag van ons vijfde. Wim van Delft en Willie Pingen hebben kosten noch moeite (meer moeite dan kosten) gespaard om dit uniek stukje in ons krantje te krijgen. Maar voor een goed stuk heb je goede spelers nodig en dus werden er enkele ingehuurd en van wat klein-geld werd er een nieuwe spits gekocht. Met deze ingrediënten ging de wedstrijd van start tegen een Meterik 5 dat in de vorige afgebroken wedstrijd met de rust een voorsprong had van 3-1, dus veel te verliezen hadden wij niet. Die eerste wedstrijd heb ik niet gezien, maar dit maal zou het heel anders lopen want het was Oostrum dat de score opende. 13

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 13