Jeu Künen zijn allerlaatste krachten gebruikte om een half veld over te steken om te scoren, was de wedstrijd gestreden en konden wij de laatste 10 minuten met 10 man de wedstrijd afmaken. Weer een overwinning voor Oostrum 6, dat nu zo lang zamerhand een steeds zwaardere zegekar mee moet slepen naar het einde van deze competitie. Omdat wij zondag niet hoeven te spelen blijven we voorlopig nog ongeslagen. Je Zus. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN_SNA1 Een enerverende week. Als je gevraagd wordt in te vallen bij het Veteranen-voetbal, en dan ook nog als doelman, dan is dat heel wat anders als biljarten. De enige overeenkomst is het groene oppervlak. Doodsangst sta je uit als er zo'n bonk op je af komt stormen. Je moet hem stoppen dus werp je je met doodsverachting voor z'n voeten in de hoop dat je de bal pakt. De doffe dreun die je even later hoort bevestigd dat de operatie geslaagd is. De bonk is als een zoutzak ter aarde gestort. Heel ander werk dan biljar ten. Wel leuk toch, achteraf. Maar goed. Het biljarten deze week liep goed, althans voor het derde team. Ik weet helaas niet hoe het met het tweede en eer ste team verlopen is. Het derde team won met 9-0 van 't Anker. Jac. Cornelissen speelde zeer sterk (2,210) en won vlot. Henk van de Heuvel deed het al niet voor minder. Ook hij won prach tig (1,818) en stelde zTn 2 match-punten zeker. Jo Creemers speelde precies zoals Henk. Evenveel poedels, gelijk gemiddelde en dus ook winst. Frank Drabbels, speelde ook fijn. Frank zit goed in de running (traint ook een beetje)Wel kort om een succes Toch nog iets over het tweede team. Ik vind het briefje. Ook zij hebben gewonnen en wel met 5-4 van 0G0 De punten werden gemaakt door Wim Kleuskens en Sraar Vermeulen. Wim speelde prachtig (3,33) maar had dan ook volop tijd om in te spelen. Sraar liep stroef. Het duurde vele beurten voor de winst er was. Harry Daniels liet het er bij zitten, net als Hans van Dijk. Geen slechte partijen, maar het wilde gewoon niet lukken. Zo gaat dat nou eenmaal in de sport. Succes in ieder geval deze week. HEINE o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 19

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 19