OOSTRUM 3 - METERIK 3 3-4 Metn aanwijzing van onze leider, dat, als we ons lichaam wat meer in zouden zetten hèt dan beter zou gaan, begonnen we aan de zware wedstrijd tegen Meterik. De eerste 25 minuten was Oos trum beter dan Meterik. In de 26ste minuut scoorde Meterik 1-0 na een corner waarbij een van onze verdedigers stond te slapen Vanaf dat moment was het al Meterik wat de klok sloeg; beter gezegd: wat er aan de bal was. Dit Meterikse overwicht resul teerde in de 34ste minuut in een tweede doelpunt van de Mete rikse linksbuiten, na een foutje van T. B.die op dat moment misschien al met zijn gedachten bij de T.B.L.-feesten en bij de Cola van de vorige avond wasNa dit doelpunt hebben we pre cies 11 minuten gevoetbald voordat het rust was. Na de rust en de hete-thee-zonder-suikerzouden we in de twee de helft wat meer agressiever gaan spelen, hetgeen al snel re sulteerde in een 3-0 voorsprong voor Meterik en een handvol overtredingen aan Oostrumse zijde. Gedes-illusioneerd(tig-let- tergrepen in één keer) trapten we voor de vierde keer af. Wonder boven wonder scoorden we in de 55ste minuut via onze te ruggekeerde en uitgetrommelde spits Jos tegen en was de stand plotseling 1-3. PROOST. Deze stand bood weer wat perspectief, besloten we in de in allerijl opgerichte praatgroep. Iedereen stemde vóór iets meer inzet, hetgeen resulteerde in een twee de Oostrumse doelpunt. Na een afgeslagen aanval veroverde Wim van Dijk, zoals zo vaak, op karakter de bal en trok alla Taha- mata naar de achterlijn om daarna de bal schitterend voor te zetten, waarna Frank Drabbels de bal voor het intikken had. Gesterkt door deze treffer gingen we op jacht naar de gelijk maker. Ondanks het betere spel van Oostrum scoorde Meterik nog een keer. Op het moment dat Oostrum de buitenspelval open zet te trachtte Meterik deze tevergeefs te omzeilen. De man in het zwart negeerde echter het vlagsignaal van onze grensrechter en liét de Meterikspeler doorspelen, waardoor onze uitstekend spe lende doelman Jep, of was het Jap(?>, geen andere mogelijkheid zag dan deze onderuit te halen, hetgeen resulteerde in een strafschop. Deze arbitrale dwaling bracht de beslissing in de ze uiterst slechte wedstrijd. Opgewonden door deze kapitale blunder begonnen wij nu eindelijk het vuur uit de sloffen te lopen. Hierdoor scoorden we nog 3-4 via T.B. die de T.B.L. even vergeten was en de bal vanaf 16 meter snoeihard in het doelnet joeg. Dit doelpunt kon vrij gemakkelijk gescoord wor den, omdat de hele Meterikse ploeg, gewend geraakt aan de Oos trumse schotvaardigheid al met zaklampen en jachthonden op zoek was naar de bal, die ongetwijfeld, dachten ze, in de bos sen terecht zou komen. Na de wedstrijd deed onze grensrechter 16

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 16