ir? De landen die aan de orde komen zijn: Italië, Frankrijk, Rusland en de Verenigde Staten. De cursus wordt gegeven door leraren van het Bosveldcollege. Met name de heren Sprank, Gootzen en Oonk Aanvang: 20.00 uur in het Bosveldcollege. Kosten 10.incl. koffie) te voldoen op de eerste cursusavond. Opgave vóór 30 september bij mevr. D.Wolters. Tel: 82129. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -o-o-o-o-o-o-o-o -oo— Aan de ouders, Maandag 30 september, willen we beginnen met het project 'Boeken- dieren'We willen starten vanuit het tv-programma 'Waar is Dribbel?' dat op 30 september om 10.00 uur uitgezonden zal wor den. Specifiek onderwerp is 'De Dierentuin'. Rondom dit thema gaan we verschillende aktiviteiten doen. o.a.: GESPREKJES: - Ervaringen over de dierentuin aan de hand van fo to's en ander plaat-materiaal - Welke dieren zijn er in de dierentuin? - Waarom is er een dierentuin? - Waar komen deze dieren vandaan? - Wat eten ze? - Wie verzorgt ze? - Welke mensen zijn er in een dierentuin; - Het behandelen van boeken. LIEDJE: DIKKERTJE DAP. Dikkertje Dap, klom op de trap Dag Giraf,zei Dikkertje Dap. s'morgens vroeg om kwart over zeven, weet je wat ik heb gekregen? om de giraf een klontje te geven. Rode laarsjes voor de regen! 't Is toch niet waar, zei de giraf, Dikkertje, Dikkertje Dikkertje, Dikkertje ik sta paf VERSJE: Jaap de aap zegt, hier pak aan, wie heeft er trek in een banaan? De le eet ik zelf maar op, de 2e ruil ik voor een drop, de 3e ruil ik voor een kwartje, en de 4e is voor Bartje. De kinderen mogen foto's en plaatmateriaal over de dierentuin meenemen. Informatie over de kinderboekenweek kunt u vinden in de ingang van onze school. Team Basisschool.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6