Bi1jartvrienden_-_SNA Weer een goede week voor SNA. De caramboles worden gemaakt alsof het niets is. Er wordt meer getraind op het voortreffe lijke biljart van Bèr, kortom de vaart zit erin. Met biljarten is het net als met iedere sport: wanneer het mo ment er is, zijn we niet meer te stuiten. Hoe het eerste team ervoor staat weten we niet zo goed, want ik heb de laatste weken geen briefje ontvangen. Wie weet, komt dat nog. Voor wat betreft het Derd onder Jac. Cornelissen gaat het lek ker. Jac. zelf wint goed met een gemiddelde van 2,1 tegen zijn tegenstander van DOS-4. Theo v.d. Venne doet het al niet veel minder en speelt een zeer mooie partij. Gemiddeld 2. Ook Jo Cremers draait goed. Speelt niet voor Sinterklaas deze keer. Scoort goed en eindigt met een mooi gemiddelde van 1.481. En ja hoor, Pieter Verhagen vindt dat hij niet voor Jo behoeft onder te doen en met hetzelfde gemiddelde wint hij zijn partij. Een goede vooruitgang. Wel wat veel poedels maar ook de hoogste serie van de avond (8). Al met al winst voor SNA tegen DOS 9-0. Het tweede team bracht het er tegen HGL al niet veel slechter af. Hans van Dijk verloor weliswaar. Had moeite met de koncentratie Hoe zou dat nou weer komen. Wim Kleuskens z'n partij liep erg goed in het begin, zakte later wat af, maar eindigde toch met een gemiddelde van 2.083. Sraar Vermeulen is op de weg terug. Na wat zwakke partijen is Sraar duidelijk in de "come-back" fase. Een gemiddelde van 2,34 met slechts 5 poedels zegt heel wat. Ga zo door. Ber van Dijk, als laatste man - altijd goed voor twee punten, daar kun je vast van op aan. Weinig zorg over overhouden, gewoon de bal raken. Best effektief. Wel, weer een goede week achter de rug. Hopenlijk gaat het deze week ook weer voor de wind. Laten we het hopen. Veel sukses gewenst. Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo, allemaal. Zaterdag moesten wij, pupillen tegen Wittenhorst korfballen. Voor de rust maakten Loes en Judith een doelpunt. Na de rust maakten Elles en Moniek en Christel W. een doelpunt. Wij wonnen met 5-1. Moniek 18

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 18