Volharding_ 3- J^o_s_t_rum_21-0 We vertrokken met v.d.Berg i.p.v. M.Wijnhoven naar nieuwkomer in de Limburgse competitie, Vierlingsbeek om aan te treden te gen Volharding 3. We vermoedden dat het een lastige tegenstander zou worden, maar dat viel wel mee. De eerste helft was Volharding 3 beter. Nadat B.v.d.Berg de lat had geraakt, was het Volharding 3, dat in de 44e minuut wel doel trof, al was aan dit doelpunt wel buiten spel voorafgegaan, wat, helaas voor ons, niet door de scheids rechter werd gezien. Na de zoete thee was het de Volharding-spits, die tot 3 maal toe een duw-kop-bal-doelpunt maakte, welke terecht werden af gekeurd. Toen dezelfde spits werd gewisseld (i.v.m.boeking) en Marcel Linskens in het veld kwam voor Ben Broeren, was het Oostrum 2 wat de klok sloeg, alleen de doelpunten ontbraken. Hans sterkte met je "blue eye"?! Komende zondag thuis tegen Merselo 3, moeten we een ding niet vergeten n.l.:scoor je niet, dan win je niet. Ik kan beter, U ook. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-ooo Oostrum 3 - Ysselsteyn 4 1-1 Nadat het zesde elftal een goed voorbeeld had gegeven (uitslag 19-1), moest Oostrum 3 de wei in tegen Ysselsteyn 4. We begon nen erg voortvarend, want in de 5e minuut van de wedstrijd was het Wim van Dijck, die een foute terugbal onderschepte en goed afstrafte; (1-0). Hierna ontwikkelde zich een vrij rommelige wedstrijd met weinig samenhangend spel met kansen voor beide partijen. Zo was Henry Kessels nog dicht bij een doelpunt, maar zijn inzet ging net over het doel. Na de hervatting ging Ysselsteyn sterker drukken en dat resulteerde in de gelijkmaker in de 12e minuut na rust. Ook na de gelijkmaker kreeg Ysselsteyn nog enkele goede kansen, maar de keeper en de paal stonden een 2e treffer van Ysselsteyn in de weg. Ook Oostrum kreeg nog enkele kansen. De beste kans werd door onze libero gemist (naam niet bekend). Een schot van de rand van het strafschopgebied ging net over het doel. Dit resultaat betekende voor Ysselsteyn en Oostrum toch het eerste winst punt in de competitie. Verslaggever D. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 14

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14