BRIGADIEREN_ WANSSUMSEWECL Voetbalclub - korfbalclub: Woensdag, 2 oktober 13.00 uur: M.Poels - T.Laurensen. 14.15 uur: T.Knelissen- N.Camps. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_1_-_H0LTHEES_23-1^ In een matige wedstrijd gelukte het Oostrum opnieuw 2 punten toe te voegen aan het puntentotaal en komen we nu na vier wed strijden op het maximaal haalbare; 8 punten. Holthees bleek een taaie tegenstander, stoorde volop en greep alle middelen aan om Oostrum het voetballen onmogelijk te maken. Hierbij dient wel gezegd te worden, dat het ondanks de hardheid een sportief duel was. Na een vijf-tal minuten de eerste tegenvaller voor OostrumjTwan Wilmsen blesseerde zijn dikke teen en scheurde hierbij uit zijn voetbalschoen, zodat vervanging noodzakelijk bleek. In de 13e minuut scoorde Carlo Verhei jen na aangeven van de mee naar voren gekomen Geert Janssen; 1-0. Iedereen ging er voor zitten nu de score opengebroken was, maar het liep vandaag niet zoals voorgaande wedstrijden al waren er toch regelmatig mooie aanvallen en goede scoringskansen. Meteen na rust een voorzet van Carlo Verheijen naar Henk van Goch en zijn inzet ging tergend langzaam over de doellijn 2-0. Twee minuten laten balverlies (onnodig) op het middenveld en Geert Janssen die een kleine overtreding maakte binnen de lijnen van het 16 meter gebied. Strafschop, besliste de man in het zwart, waar niet iedereen het mee eens was. Twan Pelzer had nog wel de goede hoek en zat er ook nog even met zijn hand aan maar Holthees kwam op 2-1 en rook meer mogelijk heden. Er volgde een zeer matige tweede helft; Oostrum omdat we niet goed combineerden en Holthees wat wel probeerde maar de klasse om de wedstrijd naar hun hand te zetten ontbrak. In de 80e minuut scoorde Rik Gielens zijn eerste en Oostrums derde doelpunt laag van links in de uiterste hoek; 3-1. De wedstrijd was definitief beslist. Bericht uit de ziekenboeg: Dikke teen van Twan Wilmsen valt mee. Hij moet wel nieuwe schoenen kopen. Antoine Jansen is aan de laatste twee weken verplichte rust begonnen, maar hoopt dan ook meteen de training te hervatten. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 13