QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dinsdag 24 september houdt dr. Tan uit Meerlo een lezing over manuele therapie. Op deze avond wil zij U vertellen hoe zij rugklachten e.d. behandelt en hoe U ze kunt vermijden. Ze zou het erg op prijs stellen wanneer U haar veel vragen stelt waar op zij in kan gaan; dus als U vragen hebt, kom er mee, liefst schriftelijk, maar mondeling in de loop van de avond kan ook nog. Deze avond begint om 20.00 uur in zaal van Dijk. Hopelijk mogen wij van beide verenigingen erg veel belangstel lenden begroeten. Besturen O.V.B. en L.V.B. Dames Dinsdag 8 oktober starten wij bij voldoende deelname met de handwerkcursuswelke gegeven zal worden door mevr. de Bruyn, die op de jaarvergadering, 13 januari j.l. hierover al het een en ander verteld heeft. Het is de bedoeling dat 8 oktober be sproken wordt waar men het meeste belangstelling voor heeft, zodat zij de cursus daar ook naar aan kan passen. De onkosten bedragen f 8,per persoon per avond en vindt om de 2 weken plaats, zodat we dan ook de tijd hebben om het thuis uit te proberen en te verwerken. Willen belangstellenden zich vóór 26 september opgeven bij R. Basten, tel. 80582. Dames Dinsdag 22 oktober start de cursus: Spreken in en voor groepen, welke georganiseerd is door de Volksuniversiteit en gegeven wordt door de heer Dohmen, die ook de cursus "vrouwen leren vergaderen" heeft gegeven en wat de leden die deze vorig jaar gevolgd hebben, erg aansprak, daar hij het erg duidelijk en ge zellig kon brengen. Deze cursus bevat 6 lessen, start 22 oktober in de LTS te Ven- ray van 19.30 - 21.30 uur en wordt wekelijks gegeven. De onkosten voor de hele cursus bedragen 36,5,in schrijfgeld. Bij voldoende deelname krijgen we hier subsidie over uitgekeerd, zodat het dan bijna of helemaal gratis is. Leden die belangstelling hebben voor deze cursus, willen die zich vóór 26 september opgeven bij: R. Basten, tel. 80582. Dames Het bestuur 3

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3