jeugd; J. Wijnhoven: werkend lid en J. v. Hout: wedstrijdleider. We schakelen - net als vanouds - natuurlijk bij voorkomende ge legenheden alle te recruteren krachten in en rekenen dan ook daarbij op ieders volledige inzet! (N.B. We hopen in onze onderlinge competitie op bloedstollende duels waarvan we dan een ooggetuige-verslag zullen trachten te geven in ons aller Oostrums Weekblad, gelijk onze sportvrienden van de voetbal- en biljartclub op bescheiden wijze plegen te doen) o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o—O-O—O—o—o—o-o-o—o-o-o—o—o-o—o—o-o—o-o-o-o Biljartvrienden- SNA, Het kermisweekend zit er weer bijna op als ik deze pen op papier zet. Het was een druk weekend voor Oostrum; de straten stonden vol met auto's. Biljarten kun je zo'n weekend wel vergeten, want de kastelein kijkt wel uit. Het biljart wordt keurig afgedekt, de deur op slot en terecht, dacht ik, toen ik zaterdag over de hoofden van de aanwezigen de zaal"de Karklingel" verliet. Trouwens het biljart is net helemaal opgeknapt. Nieuwe stoot- banden, een nieuw laken. Je zou verwachten dat er nu ook ineens veel beter gespeeld werd. Nou vergeet het maar. Alhoewel het tweede team, nee eerst het derde tegen OPM. De vrij konstant spelende Jac. Cornelissen liet het er niet bij zitten. Pas na de 9e beurt kwam hij op gang, maar toen was hij eigenlijk al te laat. Henk v.d.Heuvel verging het eigenlijk al net zo. Ondanks zijn goede voornemens kwam hij niet verder dan een gemiddelde van 1 wat ver onder de maat is voor Henk. Jo Cremers was Sinterklaas aan het spelen voor zijn tegenstander en gaf de mooiste ballen weg. Die profiteerde er danook gretig van. De eer moest nu gered worden door Frank Drabbelsen geluk kig. Frank speelde een mooi gelijk opgaande partij en wist deze in de eindfase beheerst te winnen. Proficiat Frank. De einduitslag van OPM-2 - SNA-3 eindigde in 7-2. Het tweede verging het veel beter; tegen OBK-3. Allereerst had Hans van Dijk met Marjon gesproken en hij won danook z'n partij glansrijk, met een gemiddelde van 2,89. Harry Daniels, misschien al beïnvloed door de kermissfeer van de afgelopen avond, redde het net niet. Met een goed gemiddelde van 1,75 en op 1 punt na lukte het net niet. Wim Kleuskens speelde een mooie partij en won met een gemiddelde van 1.785. Het spel liep goed en OBK zag het niet meer zo zitten. Dat kwam goed uit, want ik moest de laatste partij er tegenaan. Ik verwachtte weinig, maar wonder boven wonder liepen de ballen 23

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 23