T.W.C. OOSTRUM Jeugdwielerronde Oostrum Op zaterdag 21 september a.s. vindt weer de jaarlijkse jeugdwielerronde plaats, de Jeugdrennersde Adspi- ranten B en de Adspiranten A be twisten dan de prijzen in een toer nooi op het gebruikelijke parcours. Start en finish is evenals vorig jaar gesitueerd aan de Randen- rade, van daaruit gaan de renners naar de Binnenhof en bereiken dan via de Goetzenhof weer RandenradeHet toernooi bestaat uit drie onderdelen voor elke categorie: een individuele tijdrit, een criterium en een afvalkoersDe start vindt plaats om 13.00 uur onder het toeziend oog van de jury van de Nederlandse Wiel- renbond. Het einde van de wedstrijden wordt verwacht omstreeks 17.00 uur. Voor het publiek zijn de wedstrijden gratis toegan kelijk. De bewoners van het parcours worden verzocht om vanaf 11.00 uur het parcours geheel vrij te houden en vooral niet meer met de auto op het parcours te komen. Onze medewerkers zijn dan bezig met het aanbrengen van de beveiliging en de afzetting. Vooral vorig jaar hebben wij bij dit evenement ervaren, dat er nogal wat spelende kinderen, zonder toezicht op het parcours zijn ge komen. Dat is zeer gevaarlijk, niet alleen voor de renners, maar vooral voor de kinderen zelf. Wij vragen U daarop bijzon der goed te letten. Verder is het uiteraard zo, dat wij U moeten attenderen op het gevaar van loslopende honden en katten. Wij kunnen er niet ge noeg de nadruk op leggen hoe gevaarlijk dit is voor de renners. Wij zorgen als vereniging voor voldoende beveiliging van het parcours en voor zoveel mogelijk toezicht. Toch kunnen onze medewerkers op zo'n middag niet alles zien, zodat wij van U vragen om ook een oogje in het zeil te houden. Wij hopen op een veilig verloop van de wedstrijden en met Uw aller medewerking zal dat best lukken, zodat U weer een middag van fraaie wielersport kunt genieten. Bestuur T.W.C.-Oostrum o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o^o 15 oostrum

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 15