SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 's avonds hadden wij een tafel besteld in het gemeenschapshuis. Daar hadden wij tijd en ruimte om onze taktiek door te nemen. Hiervoor gebruikten wij de tafel als speelveld en de glazen drank stelde de spelers voor, welke geregeld ververst moesten worden. Nadat nog op enkele plaatsen een koffietafel klaar stond, gingen wij allen op een bijna gelijk tijdstip naar bed zodat we zondag allen uitgerust op het speelveld konden aantre den. Gezien de wedstrijd, was dit alles niet voor niets ge weest. De wedstrijd kan ik het beste vergelijken met een ten niswedstrijd, alleen dat de bal nu ongeveer 5 minuten aan de ene kant van de lijn bleef, dan 5 minuten voor het Americaanse doel en dan weer 5 minuten voor het Oostrumse. Zeker in de eerste helft waren de beste kansen voor America en als ik schrijf kansen bedoel ik juweeltjes die normaal gesproken mooie doelpunten opleveren maar in dit geval was vrouwe Fortuna op de hand van Oostrum. Maar ook Oostrum heeft in deze helft kansen gehad, niet zo'n mooie als America maar ook dit hadden doel punten kunnen opleveren maar helaas of gelukkig bleef het tot de rust 0-0. Onder de rust hebben wij voor het eerst ons nieuw strijdlied gezongen n.l. het liedje: "Deze vuist op deze vuist" van Ome Willem waardoor wij mentaal gesterkt aan de tweede helft konden beginnen. Ook deze helft was gelijk aan de eerste, op het ene moment vrees je voor een tegentreffer en op het an dere moment hoop je op een doelpunt maar ook nu bleven beide doelen leeg en was 0-0 de beste uitslag van deze topper, waar de teamgeest van dit Oostrum 6 als grote overwinnaar uit de bus kwam. Vanwege tijdgebrek niet zo'n groot en niet zo'n fantastisch verhaal maar weglaten van namen is bewust gedaan omdat in zo'n wedstrijd of niemand of iedereen genoemd moet worden, gezien de inzet van dit Oostrum 6. Je Zus o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. OOSTRUM AFDELING KORFBAL Uitslagen gespeelde wedstrijden 14 september JunD AspB PupA Oostrum - DIS Oostrum - Wittenhorst Merels - Oostrum 1-2 1-0 2-0 13

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 13