BILJARTVRIENDEN_S1N_1A Een goede week. De resultaten vliegen omhoog. Neem nou het eer ste team. Met 5-2 winnen tegen het Pelgrimshuis is niet niks. En dan helemaal met Eddy van de Venne in zo'n goede vorm. Se ries van 17, 16, 12 en 10 alsof het niks is. Gemiddelde van 6,61. Ook Huub Reynders speelde sterk en behaalde de 2 match- punten. Alleen Jo de Beer liet het afweten. Hij was er bijna maar strandde in het zicht van de haven. Niettemin, een goede overwinning. Het tweede team, onder deskundige leiding van Wim Kleuskens, scoorde eveneens. Uitslag 7-2 in het voordeel van S.N.A. tegen DOS III. Hans van Dijk had helaas opnieuw een slechte avond. Hij probeerde van alles maar het liep niet. Toch maar eens met Marjon praten. Harry Daniëls speelde een goede partij zonder al teveel problemen. De uitschieters van de avond waren Wim Kleuskens en Sraar Vermeulen. Dat hadden ze nodig ook. Wim scoorde met een geweldig gemiddelde van 2,63 en Sraar met 2,08. Deze prachtig gewonnen partijen droegen bij aan een ge zellige avond. Het derde. Wel, niet zo fraai, 5-3 aan de broek tegen H.G.L.-3. Jac Cornelissen trapte af tegen A. van Dun. Een vlotte partij waarbij Jac net 3 punten tekort kwam om de partij in zijn voordeel te beslissen. Wel een goed gemiddelde (2,785). Tweede partij was van Theo v.d. Venne. Dat was een pittige te genstander. Ondanks verwoede pogingen, lukte het Theo niet om te winnen. Met een matig gemiddelde van 1,2 ging hij ten onder. Toen was de wedstrijdleider Henk v.d. Heuvel aan de beurt. Henk scoorde in ieder geval 1 matchpuntDit ondanks een gigantisch aantal poedels (20 stuks). Hij kan zo langzamerhand wel een kennel beginnen. Tenslotte Pieter Verhagen. Pieter speelde een goede consistente partijKnap volgehouden met een goed gemid delde van 1,666. Wel, we wensen het derde team wat meer succes toe volgende week tegen O.P.M. Heine 0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Beste mensen uit Oostrum, De leden van het koor "Oere Toe" komen op zaterdag 14 septem ber tussen 10 en 12 uur bij jullie aan de deur om verse snij bloemen te koop aan te bieden en wel tegen normale prijzen. We hopen dat met de kermis in alle huus en moy bluumke stöt van ut koor "Oere Toe". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 17