=2§===M=~===============-===— De eerste dertig minuten was dat ook danig te merken. De Top mannen belaagden de Oostrumse goal met goed opgezette aanval len. Uit één van deze aanvallen belandde de bal zelfs aan de binnenkant van de staander, maar caramboleerde, gelukkig voor Oostrum, ook weer het veld in. Dat verder onheil werd voorkomen, kwam voornamelijk op naam van de Oostrumse defensie met aan het hoofd doelman Theo Kessels, die enkele klasse-reddingen verrichtte. De rood-witten kregen in deze phase van de wedstrijd ook wel enkele kansjes, maar echt overtuigend was het spel niet. Er zou in de tweede speel- helft beter en feller gestoord moeten worden(in de goede zin van het woord)Dit storen was vanaf het begin meteen te mer ken. Niet dat Tienray niet meer gevaarlijk werd, maar Oostrum trok het spel nu toch veel meer naar zich toe. Er ontstonden ook kansen. Zo kopte Peter v.d. Burgt uit een hoekschop maar net naast en had Herman Jeucken pech bij een afstandschot, dat loeihard vanaf de deklat het veld weer invloog. Al met al een 0-0 waar we blij mee kunnen zijnmaar.Top ook. Dus werden de punten eerlijk verdeeld. Tot volgende week(ker- miszondag) op het Sportpark "de Spar" tegen Swolgen 3. BEKA Omdat dit de eerste thuiswedstrijd in de competitei was, begon nen we deze zondag met een koffie-concertwaarop alleen gezong en en koffiegedronken mocht worden. Bedoeling hiervan was dat we een aanvoerder zouden kiezen en tevens werd het Huishoude lijk Reglement van S. V. 0. in begrijpelijk dialect uitgelegd. Nadat we de voorgedrukte stembiljetten weer hadden afgegeven, was het Sjaak Linskens die met algemene stemmen als aanvoerder uit de stemming naar voren kwam(onder de rust heeft hij zich zelf in de sjerp gehuld). De wedstrijd was iets moeilijker dan het kiezen van een nieuw opperhoofd(nou ja, nieuw, volgend jaar zilveren jubileum) want ook DIS had de eerste wedstrijd gewonnen en wilde dat vandaag ook weer doen, maar gelukkig zat het vandaag voor DIS goed mis. Oostrum had in de verdediging, vergeleken met de vorige wed strijd, twee nieuwe (maar hopenlijk vaste) krachten staan, n.l. als sluitstuk onze toegewezen doelman Wiel Kunzler en als voor stopper Jerry (spreek uit: Djerrie) Clark. Deze hebben we via onze scout in Engeland (Kate Bush)kunnen overhalen in Oostrum 6 te komen voetballen. Want er is ook nog gevoetbald deze zon dag en wel het beste door Oostrum, dat tot de 37ste minuut bleef drukken maar toen pas sukses had toen een prachtige aan val werd afgerond door onze nieuwe East-rummer Jerry Clark. Na dit openingsdoelpunt bleef Oostrum goed doorvoetballen maar 12

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12