Oostrum 3 - America 3 1 - 2 1-1 De tweede competitiewedstrijd stond Oostrum voor de moeilijke opgave de eerste punten te pakkenwat volgens één van de lei ders zou lukken) tegen kampioenskandidaat America 3. Oostrum 3, zwaar in het nadeel door het gladde veld, de zwaar gewichten van America stonden vaster op het veld, begon fel doch zonder noemenswaardige resultaten. Het was dan ook Ameri ca 3 dat in de 24ste minuut op een 0-1 voorsprong kwam. Dat dit doelpunt echter door een handsbal van een van de Ameri- caspelers vooraf was gegaan, was de scheidsrechter en de overi gens goed vlaggende vaandeldrager W.P. ontgaan: 0-1. Maar Oostrum kreeg ook zijn kansen en dat bleek in de 39ste mi nuut. Er werd goed uitverdedigd en de bal belandde bij J. M. die op een zeer gave manier L.P. bediende die onhoudbaar in de linkeronderhoek inkopte: 1-1. In de 44ste minuut kreeg America nog een goede kans om wederom op voorsprong te komen. Een America-aanvaller kwam vrij voor doel maar de goedkeepende L.V. keek de bal voor de ballenvang- er. Het bleef dus bij 1-1. Na enkele nieuwe taktische tips van de twee leiders in de theepauze ging Oostrum, wetende wat te doen, het veld weer op. Oostrum kon ook in de tweede helft geen vat op het spel krijgen en de kansen waren ook nu weer voor America. Met enig hang- en smijtwerk kon Oostrum de stand nog op 1-1 houden. Dit hang- en smijtwerk resulteerde in de 7de minuut een boeking voor A.V. omdat hij de scheidsrechter wees op zijn eigenaardige manier van fluiten. In de 25ste minuut had T.B. een overtreding nodig om een America-aanvaller tot staan te dwingen. De vrije trap die hieruit volgde ging via-via net over onze 5 cm te kleine keeper in het doel: 1-2. Ondanks zwaar pressievoetbal van Oostrum in de laatste 15 minu ten bleef de stand 1-2. Al met al waren we toch niet opgewassen tegen het sterk voetballende America 3. D. sukses Verslaggever C. P.S. Onze aanvoerder T. B. wist nog op te merken dat J en E ge heel in het nieuw waren gekleed, Zo zie je maar weer dat hij toch niet voor niets is gekozen. Top_3_-_0ostrum_4 Afgelopen zondag ging Oostrum 4 op bezoek bij Top uit Tienray. Dat het een moeillijke klus zou worden tegen Top 3 o.l.v. oud- Oostrumnaar Cor Heidens, daar waren de geleerden het snel over eens. Er werden bij de 'warming-up' immers verschillende voet ballers met vergane glorie bij Top 3 opgemerkt. 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11