dat een schot van Carlo via de keeper voor zijn voeten kwam. Rust 4-0. In de 52ste minuut opnieuw Carlo Verheyen: 5-0. We leken op een grote overwinning af te gaan maar Bergen gooide het elftal om en zette een mannetje extra op het middenveld en speelde zodoende achter één op één. Uit een scrimmage scoorde Bergen in de 54ste minuut 5-1 en drie minuten later zelfs 5-2, al hing aan dit doelpunt een buiten spelluchtje. Even was Oostrum van slag en het duurde tot de 70 ste minuut voordat Carlo 6—2 aantekende. De verdediging van Bergen was op dat moment grote gatenkaas en in de 77ste minuut opnieuw Carlo Verheyen; 7-2. In de 83ste minuut 8-2 door Berry Oudenhoven- beheerst en met een boogje om de keeper- net zo scorend als vorige week in Af- ferden. Een kritische toeschouwer zal misschien zeggen- het hadden er meer kunnen zijn- zij vinden het spelpeil goed en de amusementswaarde hoog. In verslagen worden de doelpuntenmakers meestal vernoemd en blijven de overigen anoniem. Deze overwin ning was er één van het hele elftal. Let opl! Zaterdag a.s. 17.00 uur: Sparta 3 - Oostrum 1, Hegelsom_4-Q2ij£M!=!======== Oostrum speelde van rechts naar links en Hegelsom in de tegen gestelde richting( vanuit het publiek gezien, dat overigens weer in grote getal aanwezig was ondanks het miezerige weer) Oostrum begon met wat 'slecht' voetbal, maar na de woorden: "Jongens, we zien der nie"van Huub Emontsging het anders. Oostrum werd feller en de tegenstander werd goed onder druk ge zet, dit leidde in de 40ste minuut tot de openingsscore, een paas van Jos Broeren dat met een directschot van Hans Wilmsen werd afgemaakt. Na de rust( Oostrum speelde van L naar R ble ven we aanvallend voetballen, dit leverde enige kansen op, die jammer genoeg niet door J.R.J, M.L.B. v.d. B. benut werden. Hegelsom begon behoorlijk af te knappen door de druk die wij op hun uitoefenden, maar toch zagen zij kans om in de 21ste minuut de gelijkmaker te scoren. Hegelsom begon iets te ruiken, maar dat was snel voorbij toen Marcel linskens (2e X) met een mooie uitspeelbal 1-2 aanteken de, dit was overigens in de 32ste minuut, 6 minuten later kreeg Gerrrit Broeren de bal in bezit die met een mooi afstandschot onder in de linkerhoek 1-3 scoorde. Dit was tevens de uitslag dat door Hegelsom als zodanig geaccepteerd werd. GOALI "Dit verslag geschreven door onze doelman Pieter, vullen wij als supportes aan; dat hij geweldig in vorm was". 10

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 10