anderd Oostrum 4 (gemiddelde leeftijd 34 jaar) weer in de wei. In de eerste helft had Oostrum het betere van het spel, toch was het Wanssum dat de score opende door een goede aanval. 0-1. Tot de rust bleef het zo, ook al had Oostrum al lang 1-1 kunnen maken. Na enkele bemoedigende woorden in de theepauze waren de 'oudjes' weer gemotiveerd om er flink de beuk in te gooien. Door goed aanvalsspel was het al snel 1-1 door Ton Kesselsdie uit een teruglegbalde touwen vond. S.V.O. 4 ging goed door en het resultaat bleef niet uit. Uit een lange uittrap van on ze voortreffelijke doelman werd de bal handig doorgekopt op Piet van Dijck, deze maakte geen fouten en plaatste de bal in de uiterste hoek, 2—1. Nu moest de zaak afgemaakt worden. Dat gebeurde niethet gevolg bleef niet uit. De 'Juliaantjes scoorden de gelijkmaker, 2-2'.'. Uit een omstreden penalty(van Wanssum-zijde) werd tenslotte de verdiende overwinningstreffer door Leo Basten tegen de achterstaander gelepeld,3 - 2. Verdiendmaar niet helemaal contentTot volgende week in Tienray. BEKA HEGELSOM 5 - 00STRUM6 Door de naamsverandering van Oostrum vijf in Oostrum 6 waren wij genoodzaakt om een vervanger of een vervangster te zoeken voor DrsG.Vijfje. Na veel gespreken en onderhandelingen kun nen wij nu melden dat we erin geslaagd zijn, een heel, heel be kend duo weer bij elkaar te krijgen. Wie kent er niet Broer, on der wiens leiding de selectie traint, en de andere helft van dit duo hebben wij voor een seizoen gecontracteerd voor het schrijven van onze voetbalverslagen. Dus mensen, veel leesple zier* O 4- Oostrum 6 moest na een heel goede oefenperiode nl. 8-3 winst in Wanroy en 5-2 winst op Baarlo, voor hun eerste wedstrijd naar Hegelsom waar het 5de klaar stond om de punten in eigen huis te houden. Al vanaf de aftrap ging Hegelsom recht op het doel af, wat in dit geval ons doel was, en er moesten wat paniek- trappen en een mooie redding van onze geruilde doelman Luc Ver meulen aan te pas komen om ons doel schoon te houden. De volgende aanval ging toen de andere kant op en leverde met een een hoekschop op. Hiervoor melde zich een nieuweling in ons elftal die voor de nodige verjonging moet zorgen, n.l. Jeu KünenHij was het die de bal op het hoofd van een andere nieuweling legde, n.l. Math van Rhee, die zijn reputatie van goaltjesdief (6 in Wanroy) waarmaakte en onhoudbaar inkopte. 0-1. Oostrum bleef deze eerste helft beter voetballen en het was dan ook niet verwonderlijk dat Oostrum ook 0-2 scoorde. Ditmaal was het Sjaak Linskens die een solo van Math van Rhee afrondde. Met deze geruststellende voorsprong gingen we naar de 17

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 17