Zaterdag 19.00 uur Cor Aben (namens familie) Leo Op 't Veld Jeu Arts Truus Linders-Sijbers Overleden ouders Camps-Wolters Wim Emons MISDIENAARSBEURTEN Zondag 8 september - feest van Maria Geboorte, patrones van on ze kerk en parochie. Laten we daarom zondag heel bijzonder tot onze hemelse Moeder gaan, haar al onze noden en problemen voor leggen, maar haar ook bedanken, zoals ieder goed kind dat doet met de verjaardag van zijn moeder. Zondag zal de Hoogmis opgeluisterd worden door "Ars Musica" on der leiding van Rob Berben. Maandelijkse collecte_ In dit weekend onder alle H. Missen de bijzondere maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Hopenlijk hebt U na de vakantie voor de kerk ook nog iets extra's overgehouden! MIEKE HEEFT EEN_BR0ERTJE_GEKREGEN_EN_HIJ_HEET_SJ0RS^2ii Als je een zus als klueterleidster op school hebt(pardon, dat heet tegenwoordig: lerares op de basisschool) en bovendien ook nog een eigen kind op diezelfde school, dan is het eigenlijk overbodig nog een geboortekaartje te versturen, want in een minimum van tijd heeft het 'goede nieuws' dan de ronde gedaan. Terwijl ik nog helemaal niet op de hoogte was van de versterking van onze parochie, riep zo'n kleuter van de basisschool: "Pastoor, Mieke heeft een broertje gekregen". Toen ik haar daarop de vraag stelde: "Wie is Mieke?", kreeg ik als antwoord,terwijl ze mij hoogstverwonderd aankeek: "Weet jij dat niet? Dat is Mieke van meneer Theeuwen. En hij heet Sjors" Nou, toen had ik ineens alle gegevens uit een kindermond, en kinderen vertellen de waarheid, hetgeen even daarna bevestigd werd door het geboortekaartje dat ik in de brievenbus vond. 'n Heel origineel geboortekaartje, natuurlijk eigen werk van onze veelzijdige (onderwijzer) leraar: Joof Theeuwen. Het geboortekaartje vermeldt dat Joof en Ton Theeuwen - Peeters Witte Vrouwenstraat 20, blij en dankbaar zijn met hun derde kind, met hun zoon Sjors, broertje van Mieke en Sef Naar ik vernam werd hij nog onder de vakantie verwacht, maar Sjors heeft Pa eerst rustig laten genieten van een rustige va kantie, om dan onmiddellijk met de ingang van het nieuwe school jaar, op 26 augustus, zich te laten horen, zodat pa er nog een extra vakantiedag bijkreeg. 10

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 10