SPORTVERENIGING „OOSTRUM" TENNIS - korfbal ken wij enkele ouders van de jeugdleden, die bereid zijn om te brigadieren op de woensdagmiddag van 13.00 - 13.15 uur en van 14.15 - 14.30 uur. Opgave en eventuele verdere informatie: ite'evr. Holtackers, Wester Thienweg 11, tel. 83803. S^V._00STRUM_AFpELING_K0RFBAL Gevraagdscheidsrechter-B (mnl./vr.) of iemand, die in de ge legenheid is deze kursus te gaan volgen. Aan deze kursus kan men deelnemen vanaf 17 jaar: de kursus duurt 7 theorie-avonden en 2-3 praktijkdagenWanneer het diploma be haald wordt, is het de bedoeling dat er circa 5 senioren-uit wedstrijden per seizoen gefloten worden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door: mevr. Daniëls-BoveeKloosterstraat 9, tel. 85287 of dhr. Lenssen, Hatendonkstraat 9, tel. 80558. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom: wij zijn vooral op zoek naar enkele dames, die belangstelling hebben voor het rekreatiekorfbalDe rekreanten trainen op de woensdagavond; wanneer er wedstrijden zijn, worden die op de woensdagavond ge speeld en vervalt daardoor de training. Opgave: mevr. Daniëls-Bovee, Kloosterstraat 9, tel. 85287. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o _AFDELING_JEUGDVOETBAL JEUGDTENNIS - JEUGDKORFBAL) Op zaterdag 6 juli 1985 a.s. organiseert de jeugdafdeling voet bal opnieuw een ruilbeurs van sportspullen voor SVO jeugdspe lers. De bedoeling van een dergelijke ruilbeurs is de ouders en jeugdspelers in staat te stellen, de voor het nieuwe seizoen benodigde sportspullen op een goedkopere manier te verkrijgen. Alle spullen die de speler te klein zijn geworden, of iets van dien aard, kunnen van tevoren worden ingeleverd. Uw spullen worden dan geregistreerd en voorzien van een door de ouders of jeugdspelers zelf bepaalde prijs. De spullen zullen dan op za terdag 6 juli 1985 van 10.00 tot 11.00 uur te koop worden aan geboden aan de overige ouders en jeugdspelers in de kantine van de S.V.O. Aan het begin van het nieuwe seizoen wordt de ruil beurs herhaald voor diegenen, die de eerste maal niet in de ge legenheid hiervoor waren. Deze 2e dag zal nog nader bekend ge maakt worden. Aansluitend hierop kunnen gedurende 1 week de ge- inde bedragen en de niet verkochte spullen door de ouders en 7

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 7