Alde Maandag 09. 00 uur Tot zekere intentie Dinsdag 09. 00 uur Overleden familie Bovee Woensdag 09. 00 uur Tot intentie Vermeulen-Moorrees Donderdag 09.00 uur Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Vrijdag 09.00 uur Maria Jacobs-Nooijen 14.00 uur Uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk van Bergen-Hagens Zaterdag 19.00 uur Voor de levende en overleden leden van het tamboerkorps Gertruda Janssen-Peeters Jaardienst Piet Dupont Jan Versleijen (Harmonie en Gemend Koor) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Bert Camps, René Bonten, Ralf Bus, Gardo Linders Zondag 08.30 uur Bart Nellen, Rob van Lieshout, GebrPluk 10.00 uur Marian Hendriks, Christianne Jacobs, Mieke HoedemaekersDesiree Haegens o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ZESKAMP EN FEESTAVOND "DE ALDE BEEK Afgelopen zaterdag 22 juni werd de jaarlijkse festiviteitendag met de aansluitende feestavond van onze buurtvereniging gehou den. Wij mogen terugzien op een bijzonder geslaagde dag met veel sportieve strijd tijdens de wed strijden en een gezellige en dus geslaagde feestavond, die een grote belangstelling strok. Onze hartelijk dank gaat naar: O.J.C. Iduna voor het beschikbaar stellen van de geluidsinstal latie, de "tap" en de ruimte in de Watermolen; Ber en Paula van Dijk en bedienend personeel voor de voortreffelijke bediening en het smakelijke koud buffet; de coaches van de deelnemende teams, die op enthousiaste tot zeer enthousiaste wijze hun ploegen tot topprestaties wisten op te drijven; de deelneem sters en deelnemers, die soms het laatste beetje energie aan- 5 TT

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 5