Lourdescomtté afd. Veitray gaan we zondag samen met de Heer, knielen we samen voor de Heer. Laten we allen meewerken om er een sfeervolle processie van te maken en moge Christus, die in het Allerheiligste met ons mee gaat, zegenend in ons midden zijn. KLEUTERSCHOOL - EERSTE COMMUNICANTJES_- SACRAMENTSPROCESSIE We zouden het zeer op prijs stellen als ook dit jaar kinderen van de kleuterschool en de kinderen, die dit jaar hun Eerste Communie gedaan hebben, weer meetrokken met de processie om BLOEMEN TE STROOIEN voor het Allerheiligste. De kinderen, die mee willen doen worden zondag om vijf minuten voor tien achter in de kerk verwacht, daar zal dan één van de leerkrachten van de school de kinderen opvangen en hen een mandje met bloemen overhandigen. Als ze op Trans Cedron aankomen, kunnen de kinde ren van de kleuterschool bij hun ouders gaan zitten of met de leerkracht weer naar huis gaan. We zouden het prettig vinden als de kinderen nu morgen op school konden meedelen (liefst met een briefje van de ouders) wie van hen met de processie mee trekt om bloemen te strooien, dan weten we hoeveel mandjes we ongeveer moeten vullen met bloemen. Ouders, mogen we op Uw medewerking rekenen? BEDANKT! P.S.: Ieder jaar met de processie merken we weer, dat kinderen op de fiets langs de processie rijden. We stellen het zeer op prijs, dat ook de kinderen meetrekken, maar dan wel zonder fiets! Uw pastoor. In de week van 10 t/m 16 juni 1985 wordt weer de jaarlijkse huis-aan-huis-kollekte gehouden t.b.v Lourdes Liefdewerk in de gemeente Venray. Dit jaar hebben 29 zieken mogen profiteren van een gratis bedevaart naar Lourdes met de Limburg se Bedevaart. Deze zieken waren verdeeld over de gehele gemeente Venray. Eén van de belangrijkste bronnen van inkomsten is ieder jaar de opbrengst van deze huis- aan-huis-kollekte. Het bedrag, dat in Uw dorp of wijk wordt bijeengebracht, wordt ook ten volle voor die plaats besteed. Veel vrijwilligers gaan in de week van 10 t/m 16 juni weer met de kollektebus op stap, in de hoop zoveel mogelijk zieke en/of gehandicapte medemensen in de gelegenheid te stellen Lourdes te bezoeken. Wij hopen en vertrouwen, dat U deze vrijwilligers - en daardoor Uw zieke plaatsgenoten - goed zult ontvangen.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 9