8 Zondag 08.30 uur Bram Joosten, Pieter Rijs, Jules Janssen, Joris Rutten 10.00 uur Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Bart Nellen, Ton Verstraelen, Rob v. Lieshout, Erwin Achten, Eduard Camps, Bert Camps SACRAMENT SPROCE SSIE Bij goed weer houden we zondag a.s., 9 juni, onze jaarlijkse Sacramentsprocessie. Om 10 uur vertrekken we vanuit de kerk processiegewijze via Vlasakker en Randenrade naar Trans Cedron waar de Openluchtmis zal plaatsvinden. Er zullen voldoende zit banken geplaatst worden op Trans Cedron. Op ons mooie Trans Cedron vieren we de Eucharistie, een Openluchtmis, die opge luisterd wordt door ons Gemengd Koor en onze Harmonie. Na de Eucharistieviering gaan we (we zullen dit jaar geen vergissing maken) via de Hoefslag, KloosterstraatAsselberghsstraat en Vlasakker naar ons nieuwe Mariabeeld op het dorpsplein, waar we de processie besluiten met het zingen van God groet U zuivre bloemevervolgens het Tantum Ergo en de zegen met het Aller heiligste De opstelling is als volgt: 1) Misdienaars met het kruis. 2) Tamboerkorps en Harmonie. 3) De kinderen van de kleuterschool en de Eerste Communicantjes van dit jaar. 4) De kinderen van de lagere school (de schoolgaande kinderen kunnen vanzelfsprekend ook met hun ouders meegaan) 5) De andere processiegangers 6) De dames met het Mariabeeld van Oostrum. 7) Gemengd zangkoor. 8) Overige misdienaars, kerkbestuur en baldakijndragers. "Weldoende ging Hij (Christus) rond", zo lezen we in het evan gelie. Maar er staat ook in het evangelie, dat mensen van hem de en ver naar Hem toekwamen, Hem opzochten en Zijn hulp inrie pen. Zouden wij allen ook weer niet moeten doen zoals zij, ons weer tot Hem wenden, ons rondom Hem scharen op Zijn tocht door ons dorp? Onze wereld, die hongert naar geluk, vrede en gerech tigheid, heeft die Christus broodnodig. Begrepen we allen nu maar eens, dat het zonder Hem niet gaat, dat wij het alleen niet klaarspelen. Hij wil ook nu weldoende rondgaan en nodigt ons allen persoonlijk uit bij Hem te komen, met Hem mee te trek ken, met Hem onderweg. Zondag, bij de processiegang, willen we getuigenis afleggen, dat we de wegen van ons leven willen be wandelen als gelovige mensen. We willen getuigen, dat we Jezus nodig hebben in alle situaties van ons leven, dat we Hem nodig hebben in de fabrieken, in de scholen, in de woningen. Daarom

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8