cföarmonie (3lib c^AdtviS <£^utclx2 OOSTRUM - VENRAY vanuit de Kerk naar Trans Cedron trekken. Buurtvereniging "De Aide Beek" zal medewerking verlenen om de straten waar de pro cessie doortrekt via enige versiering een wat feestelijk aan zien te geven. De leden van werkcomité zullen zorgen voor ver siering bij kerkgebouw en Trans Cedron. Mogen wij hopen op fraai zomerweer en vooral veel deelname vanuit de Oostrumse de- meenschap - Toegezegd wordt, dat binnenkort de aanduiding Sportpark "De Spar" zal aangebracht worden, zodat het Sportpark beter te vin den is zonder al te veel navraag. - Benadrukt wordt, dat tijdens de onlangs gehouden Mariaproces- sie overduidelijk bleek, dat de plaatsing van Mariabeeld op dorpsplein de enig juiste beslissing was. Vandaar nogmaals een woord van dank aan al degenen, die hebben bijgedragen tot rea lisering en plaatsing van Mariabeeld op dorpsplein. - Buiten de bebouwde kom zullen aan de Geysterseweg ook nog en kele panden worden aangesloten op kabeltelevisie. - Zeer waarschijnlijk zal binnenkort een ventvergunning ver leend gaan worden voor de verkoop van bloemen, groenten en fruit. De gezamenlijke dorpsraden staan afwijzend tegen dit voornemen. 0_0_0_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zaterdag 8 juni: optreden Eikenhofkapel in Vierlingsbeek. Zondag 9 juni: Sacramentsprocessie met H. Mis op Trans Cedron. Alle leden worden om 9.50 uur bij de kerk verwacht, in uniform met pet. Vanaf de kerk zullen we in processie naar Trans Cedro gaan. Na de H. Mis gaan we in processie weer terug naar het Mariabeeld bij de kerk, waar de viering zal worden besloten. Zondag 9 juni: deelname aan het défilé van de Avondvierdaagse Venray. Alle leden worden, in uniform met pet, verwacht bij de hoek Helfrichstraat/Kempweg om 16.30 uur. Maandag 10 juni: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. MUZIEKVERENIGING 3

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3