Willems plaatsvinden, aangaande de mogelijkheden te bezien om te komen tot nieuwbouw van enkele bejaarden- c.q. twee-kamer woningen - Voor Oostrum zal geen mogelijkheid bestaan om te komen tot uitbreiding van toewijzing van de premie A en B-woningen voor 1985. Hoe de mogelijkheden in 1986 liggen is nog niet te zeg gen. - De lindebomen langs fietspad Mgr. Hanssenstraat zijn ook toe aan noodzakelijk onderhoud. Misschien dat dit tegelijk kan wor den aangepakt met aan te brengen verbetering aan wegdek van ge noemd fietspad. Deze verbeteringen zullen op korte termijn starten - Vergadering neemt kennis van de agendabesprekingen van enkele kommissievergaderingen van de Gemeente. - Namens de dorpsraad was een afvaardiging aanwezig tijdens een feestelijke bijeenkomst bij gelegenheid van Koninginnedag, als mede bij de jaarlijkse Dodenherdenking. - De dorpsraad geeft gevolg aan de uitnodiging aanwezig te zijn bij bespreking met jeugd- en jongerenorganisaties. Hiervoor werden uitgenodigd vanuit Oostrum: ADOR, Tienersoos en Jeugd soos IDUNA. - Een afvaardiging van dorpsraad zal de receptie bezoeken van SVO bij gelegenheid van 50-jarig bestaan van genoemde sport vereniging. Eveneens zullen wij aanwezig zijn op de receptie bij gelegenheid van gouden huwelijksfeest van de heer en me vrouw VollebergHr. Volleberg maakte jarenlang deel uit van werkcomité en was eveneens één van de mede-oprichters. - Met belangstelling werd kennis genomen van jaaroverzicht Har monie Sub Matris Tutela. Vastgesteld werd, dat er veel werk verzet wordt om jaarlijks 74.000 kghuis-aan-huis op te halen. Ook hier blijkt wederom, dat om een bloeiende vereniging in stand te houden veel inzet van leden en vrijwilligers noodza kelijk is. Daarom een woord van waardering aan al degenen, die zich hiervoor inzetten. Anderzijds een stimulans voor de inwo ners uit Oostrum om op de le zaterdag van de maand het oud pa pier, indien mogelijk, gebundeld, langs de straat te zetten, hetgeen het ophalen vergemakkelijkt. - De ontwerptekening inzake aanpassing dorpsplein is positief ontvangen tijdens gesprek van GroenkommissieGrote vraag is echter of plan financieel haalbaar zal zijn. Wellicht, dat uit voering in fases mogelijkheden inhouden. De eigen inbreng zal echter onontbeerlijk zijn. Vernomen werd dat houten noodlokaal thans gedeeltelijk in gebruik bij basisschool op vrij korte termijn zal verdwijnen. Nadat plannen nader uitgewerkt zijn zal Groenkommissie verslag uitbrengen om te komen tot standpuntbe paling - Op zondag 9 juni zal de jaarlijkse Sakramentsprocessie weer 2

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2