SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 186. Werkelijk schitterend! De overwinning en het kampioenschap van de dinsdagavond zijn derhalve voor de Sigma's. Proficiat! Jullie kunnen nu in trainingskamp voor de finale om het Venrays Clubkampioenschap tegen Magic Line, de kampioen van de maandag. Gezien het sterke bowlen van de beide teams in dit seizoen kan het een zinderende finale worden. De finale wordt gespeeld op dinsdag 11 juni a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o "F.C.C. FLYING JUMPERS" Aan de leden, A.s. zondag 9 juni nemen we met de club deel aan de wedstrijd in Posterholt. Deze wedstrijd telt tevens mede voor het club kampioenschap. Vertrek bij Bowling Bistro om 10.30 uur. Aanvang 13.00 uur. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V_00STRUM_AFDELING_K0RFBAL Senioren. Recreanten. Afgelopen zaterdag, "de dag van S.V.O." waren evenals de voet ballers en tennissers ook de senioren en recreanten van het korfbal van de partij. De teams werden door loting samengesteld. Er werd een aardig partijtje gespeeld. Rood had meer succes met de doelpunten als wit. Er werden 3 doelpunten gemaakt, wit kwam op het laatst nog terug met een goed gemikt afstands schot. Eindstand was 3-1 in het voordeel van rood. P.S. Jammer, dat de belangstelling zo gering was bij het Oos- trums sportgebeuren. 'n Speelster. Junioren. Afgelopen zondag, 2 juni, mochten wij op toernooi en wel naar Horst-MeterikOm 9 uur 's morgens moesten wij al vertrekken. Het was een leuke dag maar wel erg heet. Wij hebben alle wed strijden verloren maar dat is niet erg. Wij hebben ook nog nooit aan een toernooi meegedaan. Ik hoop, dat wij volgend jaar weer aan een toernooi mee mogen doen (liever nog wel meer Een speelster, die erg moe was. 14

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14